• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    GECKO
    GECKO --- ---
    NOVISEK: Na co se prosím díváme?
    NOVISEK
    NOVISEK --- ---
    pičovinka



    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    ALENNAI: Ale dekor nerovna se dyha, dekor je casto jen nabarvena plastova folie
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    KAMCZA SYMBIO2: Omlouvám se, ale to psát nebudu. Dík za pochopení.
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    SAT_ANN: tak dýha je dřevo...
    SYMBIO2
    SYMBIO2 --- ---
    ALENNAI: taky mě zajímala cena prosím
    ZCR
    ZCR --- ---
    SAT_ANN: nesouhlasím - pokud je to opticky a proporčně vyvážené, symetrie není to, co by chybělo. (Vezmi si třeba bonsaje.) Nejsem žádný arbiter elegantiarum, ale to řešení mi nepřijde úplně špatné, ale to rozvržení se mi právě co do vyváženosti úplně nelíbí - ale až se to zaplní, a pokud se to smysluplně zaplní, může to nakonec vypadat a působit velmi dobře.
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    LEENVECKA: to je vtipný jak jsou lidi různý. Ta bílá mi na tom celým přijde jediná v pohodě.
    V tomhle jsem jako Blowup, dekory neuznávám. Do bytu patří kámen, dřevo, dlažba nebo sklo se svým přirozeným vzorem. Když už někdo trvá na plastu, tak ať je to aspoň přiznaný a jednolitě barevný. :-)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    SAT_ANN: hele me se to treba pro tu ztratu symetrie fakt libi :) akorat tu jednu skrinku bych soupla o alespon tretinu nahoru, ale jinak? jo, jen bych to nedella cely v bile, al klidne tam nejak svihla ten dekor podlahy.
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    ALENNAI: ono lidkskymu oku ty symetrie lahodi i kdyz to mozna na prvni dobrou mozku nedojde. Podvedome jim to zacne bejt casem neprijemny a nebudou vedet proc.
    Ale presne, kdyz to tak chtej :-) Apon bude dalsi zakazka.
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    SAT_ANN: Rozumím. Zrovna na tomhle klient trval do puntíku. Původně jsem to překlikala na méně rozháranou sestavu, ale neprošlo. Kolik lidí, tolik chutí. Předělávat do pěti let určitě nebudou. Že se nelíbí tobě (potažmo i většině), neznamená, že jim to nevyhovuje... ale to už jsme u kapitána Obviouse :)
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    ALENNAI: Wow, z týhle absence symetrie a rovnejch dlouhejch linií bych měla za chvíli tik. Projekční kancl by si zasloužil pověsit do průvanu. Klient bude do pěti let předělávat.
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    ANTONIN: obývací stěnu mají naproti... tohle je spíš knihovna+ na pracholapy. Taky tam jsou plácky kam si položit doudecku.
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    ALENNAI: kolik vyjde takováhle "knihovna"?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RAGNAROK: když tak bude nová pointa do vtipu, co se stane ženské, když spadne z koně...
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    Vývoj obývacích stěn je opravdu fascinující.
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    RAGNAROK: na obranu klienta ještě dodám: ten nábytek je poměrně mělkej. V případě, že si tam šoupnou sedačku s masivnějším opřením a člověk vstává z nízkého sezení vždy směrem dopředu- mělo by to být cajk :)
    Ale tenhle point jsme nadnesla a klientům řekla, ať si to vyzkoušejí na nenečisto.
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    RAGNAROK: Přesněěěěěěě.
    Bohužel u této zakázky šla většina návrhů z projekčního kanclu, co dělá reko.
    Což je nejspíš asi i odpověď pro BLOWUP
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    ALENNAI:
    tak snad si nekdo nerozsekne hlavu o ty hrany. Ta jedna krychle je obvzlaste vypecena.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ALENNAI: Ja ted nebudu psat co mi ten pattern pripomina, ale obecne, co k nemu vedlo?
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    O doooooost menší zábava, ale před a po to splňuje.
    Nahože vizoška, dole po montáži. Tady jsme ještě nevěděli, co bude mít klient za podlahu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam