• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    GREW
    GREW --- ---
    Francouzke televizni hvezdy Igor a Grichka Bogdanoff.



    HADIAK
    HADIAK --- ---
    jedno "pred" a "po" z ceskej hry;

    1) Hard Truck: 18 Wheels of Steel / SCS Software / 2002
    2) American Truck Simulator / SCS Software / 2016 - Colorado DLC - 2020

    KEL
    KEL --- ---
    RUTHLESS: a není moudřejší po a nejedná se o Detroit?
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    TABBY: Za mě nic noc. Predtim byla obloha modřejší :-/
    TABBY
    TABBY --- ---


    Detroit, zdroj
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    102 y/o Dancer Sees Herself on Film for the First Time
    https://www.youtube.com/watch?v=bktozJWbLQg
    V3S
    V3S --- ---
    KNX: jeste stokrat, prosim ;) ~ [ V3S @ PŘED A PO ]
    KNX
    KNX --- ---
    TABBY
    TABBY --- ---


    Sokolov
    NOVISEK
    NOVISEK --- ---
    GECKO: pod kapotu mercedesu t2, konkrétně nepřístupný místo za nádržkou pro ostřikovače (můžeš ji vidět vlevo)
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    TRAGED: Zimu jsme fotila někdy v lednu 2020 tuším a je to jak píšeš, byla první. Fotila jsem zimu mobilem, ostatní jsou daleko lepším foťákem? Takže to bude ohniskovou vzáleností. Na ostatních třech fotkách ty stomy jsou stále, ale dáááááleko.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ALENNAI: Ta zima je chronologicky 1.? Na ostatnich fotkach se mi zda, ze chybi stromy po prave strane cesty.
    GECKO
    GECKO --- ---
    NOVISEK: Na co se prosím díváme?
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    ALENNAI: Třešňová nebo Višňová, Alois nebo Siola... Kdo se v tom má, kruci, vyznat?!
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    Teď něco méně filosofického...
    Třešňová alej za naší chalupou. S podzimem jsem se ukvapila, měla jsme si počkat.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SAT_ANN: já snad lépe unsu asymetrii, než rozházenost svrchí a tady i spodní linie nábytku.
    Chápu asi původní myšlenku - když orámujeme gauč rovně, bude to jak oltář. To sice možná bude, ale tohle je strašně rušivé na mozek.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SAT_ANN: Eh, ja bych tu citaci trochu upresnil, jestli teda muzu. Ja sam proti dekoru pokud je v prislusnym kontextu nic nemam. Tim kontextem myslim hlavne historickej, ale nasly by se i jiny. Ten dojem vznikl nejspis moji citaci znameho vyroku Adolfa Loose „ornament je zlocin“. Adolfa Loose mam rad a jeho vyrok o ornamentu je nutny chapat opet v kontextu jeho tvorby na prelomu historizujicich eklektickych stylu a architektury moderny.

    K ty knihovne jsem se ptal po duvodu toho obrazce kterej ty plny pole pomahaj vytvaret - sorry for that, ja funguju vizualne a vidim tam cosi jako svastiku ;)
    Ono je to tezky, tyhle „random kompozice“ se s trema elementama delaj blbe, ten efekt o kterej tem tvurcum slo imho imho timhle zpusobem dosahnout nejde. Ale ve svy bytostny podstate mi je definitivne jedno co kdo povazuje za hezky, jenom jsem byl zvedavej jestli tam nekdo ten pattern vidi taky.
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    SAT_ANN: SAT_ANN: Tak to jsem v lese... nechápu, co jsi tim myslel/a Ty ani Blowup.
    NOVISEK
    NOVISEK --- ---
    pičovinka



    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    ALENNAI: Ale dekor nerovna se dyha, dekor je casto jen nabarvena plastova folie
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam