• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SMETY: Já je mám na sezení moc ráda - naopak nesnesu všechny ty ergonomické židle, které se nám domů ani smykem nehodí. Sedáky jsou nové, ty původní byly tvarově deformované a po obvodu trčely šrouby, tak se už dají používat i bez vycpání pod zadek :D.
    SMETY
    SMETY --- ---
    KAIAFOX: Krasny krasny, ale ruku na srdce, vždycky byly hezčí, než pohodlnější ne?
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Ježíšek letos dorazil dřív.



    GREGI
    GREGI --- ---
    OSIP: snad to bude jednou PO
    NASA financuje projekt, jehož cílem je vybudovat v kráteru na Měsíci obrovský radioteleskop – VTM.cz
    https://vtm.zive.cz/...dovat-v-krateru-na-mesici-obrovsky-radioteleskop/sc-870-a-203444/default.aspx
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    OSIP: doplňující foto
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    OSIP: to su rad,ze jsem ten talir videl jeste v plne parade
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    ZCR: uz pred par tydny hlasili, ze je to neopravitelne...
    ZCR
    ZCR --- ---
    OSIP: prý už někdy v srpnu prasklo jeno lano, doufali, že to vydrží, a ono to nevydrželo... skoro 60 let v provozu, úctyhodné.
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    OSIP: ho shodily ufouni aby se nepřetížil...
    OSIP
    OSIP --- ---
    V Portoriku se zřítil radioteleskop Arecibo. 16. listopadu 1974 odtud byla vyslána zpráva mimozemským civilizacím. Slavný teleskop si zahrál v bondovce Zlaté oko, Aktech X či v Contactu.

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JASMINOVA: Scullyová v důchodu. :)
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    Já teda Gillian Anderson jako Margaret Thatcherovou nepoznala...



    FIFI
    FIFI --- ---
    Tata s mamou a tata s mym synem



    KLAIR
    KLAIR --- ---
    OMNIHASH: vzhledem k tomu, že to byla moje domácí práce, autíčka máme doma už asi rok, ocucana jsou už asi 300x, část jsem koupila novou, před položením na dort jsem je umyla a pokladala jsem je na plat modelovací hmoty, aby nebyly umatlany od krému a pak jsem je zase umyla, tak mi to přišlo v pohode
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    OMNIHASH: Ty jo, nenapadlo by mě asi dát na jídlo cokoliv neumytého... ale rozhodně bych autíčka neolizovala. Ale nepředpokládám, že by na jakoukoliv dospělou osobu vyšlo autíčko:-D
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KLAIR: tyhle dorty s hračkami mě upřímně děsí. Nejdřív mě napadne, jestli ty autíčka mám od krému ocucat, a hned po tom, kolikrát už je nějaký děcko ocucalo předtím, než se na ten dort dostaly.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    JONEZ1: 3.
    je to dort
    a skvělá úžasná autíčka značky Siku
    s svíčky "v rozestavěném domečku" ještě horeli, proto ti hasiči. to bylo zadání, stavba, Hasiči a popeláři (ty už jsem nedokázala, ale dítě je tam spokojeně položilo tak jako tak)
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    KLAIR:: ke kolikatym je to narozeninam? :-)
    (tedy za predpokladu, ze je to dort a nezklamal me zrak)
    CDR
    CDR --- ---
    ANTONIN: njn, máš pravdu. Je tam i pár kovových autíček, ale jinak dřevěné hračky moc nejedu. Syn miluje superhrdiny (ty se dělaj z plastu) a lego.
    Ale občas nad tím přemýšlím.
    Nicméně věřím tomu, že minimálně lego a hasbro (doufám, že se nemýlím) si trochu ftaláty z plastů hlídají a ty hračky pak poslouží dalším dětem.
    RENAT314
    RENAT314 --- ---


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam