• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    KAIAFOX: ten oloupany prostredni je vysledek, jak dopadl bilek druhy den pote.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    BONEMINA: To prostřední jsi pokládala na co?
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    V__M: Alles hute!
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Chcete snad misto kvalitniho industrialu radeji zpackany bydlenkovani? No problemo. Takhle to dopada, kdyz se laik uci pozlacovat za pochodu. Platkovy metal na bilkovy poliment.

    A pak se clovek vysere na dobove postupy a prejde na moderni techniku :)





    V__M
    V__M --- ---
    Úplně mě z tý diskuze tady ovanul duch Vánoc. Konečně!

    Tak tady máte poslední sebepropagaci bez rezatýho baráku i s posunem v čase, krásný svátky všem a mějte rádi hutě! .)

    Carling, Francie, 2010
    Jan Macúch (http://www.macuch.com/), akryl, olej, rez a uhelný prach na plátně, 85x122cm, 2020
    Carling, Francie, streetview 2019

    HNILOB
    HNILOB --- ---
    FILIPSZ: tak prispej necim zajimavym a neres progres nekoho jineho
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    HNILOB: Jejich prace je hezka.
    To je ovsem recenze primo od znalce.
    Napoprvy to bylo zajimavy, to uznavam, ale vystavu si tu z toho nedelejte, nekde se potkejte a tam ho placejte po zadech, ne tady. Asi nechapes, zejo..
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KEL: Nauč se česky, ty mněmne.
    KEL
    KEL --- ---
    Mně to baví a nebaví mne vaše kecy.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Popravdě, už mě to taky těžce neba, je tady na to spešl auditko.

    [ INDUSTRIÁLNÍ ARCHITEKTURA ]

    Nemyslím si, že ta forma "fotka před, obraz po" je úplně vhodná do tohoto auditka. To by sem pak každej rovnou mohl sypat předlohy, podle kterých kreslil / maloval, ale od toho tu jaksi nejsme, n'est-ce pas?

    Raději tu vidím obrázky / fotky, kde je výrazný posun v čase, nějaká výrazná změna, ne jen modelku a pak plátno.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    drzte huby a nechte id v__m sazet fotky, jsou nejlepsi.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    FILIPSZ: ok trochu normalne. Podivej. Typek si zacal fotit industrialni tovarny ok? Pak si podle jeho fotek lidi zacali kreslit obrazy ok? Z obrazu se zacina rysovat vystava ok? Od zacatku az po soucasnost je videt ze lide co maluji maji zajem o jeho praci a jejich prace je hezka. Tvje prizpevky jsou o picovani. Najdi si svoje vlastni prirovnani k párku a nepouzivej moje.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    FILIPSZ: dělej si promo na nic někde jinde
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    HNILOB: jelito jsi ty, nevim co na tom nechapes, at si dela promo jinde, chapu ze asi vidis neco podobnyho poprvy a ses z toho vedle ale ne vsichni to maji stejne.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    FILIPSZ: založ si nějaké brečím auditko a neotravuj tady ty jelito.
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    BERUSKA_CA: To jo ale s tim jde nekam jinam uz, treba do auditka vysoky pece, popr at si nejaky udela.
    Posty videt rezatej barak na dvacet zpusobu uz mne nebere.
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    V__M: Tak to hlavne vse vcas ohlas prosim. Minule jsem tu Ostravskou vystavu minul presne o den :)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Jeho prace si propagaci zaslouzi. Dokazal neco, na co muze byt opravdu pysnej. Podotykam, nezname se, ale udelalo mi velkou radost, ze ma jeho prace takovy uspech. Prej to cloveku.
    V__M
    V__M --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: převezmi štafetu, budu rád!
    AMANT
    AMANT --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: bud hodnej a mozna ti vyfoti motorku:P
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: vyrážíš fotit do terénu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam