• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    FRIZER: proč si nekoupíš polici navíc? V ty knihovně máš třeba druhou řádku seshora zbytečně velkou. To je hrozný plýtvání místem mít všechny police stejně velký a pak mít takové mezery (vím, o čem mluvím aneb v mém případě už přemýšlím, kam nacpat čtvrtou knihovnu..)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    FRIZER: co tak udelat minipolicku na ty fogurky napravo od knihovy, vypad ato ze tam trocha mista je:)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    FRIZER: eee, nehledáš brigádu?! :-))
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    Dnešní před a po...mít tak kam nacpat druhou knihovnu...



    V3S
    V3S --- ---
    CERNAAMODRA: ja si rikal, ze jsem te par let nevidel, ale ze by to bylo tolik ... :))
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    Dva vánoční stromky, 60 let rozdíl (moje matka)

    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    Jeden kadernicky pred-a-po z vlastni zahradky.
    [ VEEHELL @ FOTKY KLUKU+MUŽU Z NYXU ]
    GECKO
    GECKO --- ---
    PATISLAV: Ale prd... na ovladač padne tma a dveře se objeví ne... a krom toho i komplet okna jsou jiný
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    SICKBOY4000: copak barvy, ale ty dveře, ty se tam zjevují, když zmáčkneš pátou cihlu zdola.
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    SICKBOY4000: to je zajimavy,jak jsou vecer ty barvy uplne jiny. asi tim svetlem.
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    Novosibirsk 2012-2020 @squattingslavs

    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ZUULUU: jako hezky, ale naprosta vetsina z toho nejde dal nez za to, co se imho nauci pomalu kazdej na zaklade pulhodinovyho youtube tutorialu. Jedina predelavka z toho, ktera imho stoji za zminku je ta Mata Hari
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Macaulay se dal docela dokupy. :)
    Home Alone 1990 vs. Home Alone 2018
    https://www.youtube.com/watch?v=fYcv3cg61b8
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    Něco z Liberce - původně městské lázně, nyní galerie.



    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    Rozhledna Šibeník u Nového Hrádku na Náchodsku, původně to byla větrná elektrárna.



    SMETI
    SMETI --- ---
    NEI:
    Vypadal jak Haywire !
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    KLAIR: Mně se to nelíbí a nepřejíždí se to snadno, ale patří to sem a chci, aby to tak bylo i dál.
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    Takové jedno aktuálně vánoční :D

    KLAIR
    KLAIR --- ---
    V__M: mně to baví a jsem ráda, že to tady je. komu se to nelíbí, snadno přejede dál.
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    BONEMINA: Tak hlavně, že se povedlo, vypadá to dobře :).
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    KAIAFOX: jak rikam, amater se na neco vrhl a az pak zjistoval, co a jak :) ta cela jehnecina je druhy pokus, kdy jsem na prasaka pouzila lepidlo na scrapbooking. To drzi jak helvetska vira, takze prave v tuhle chvili uz narezane prouzky prisivam jako lem na plast. Takze prozatimni po vypada takhle:

    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    BONEMINA: To bude asi nějaká oděvní useň (chromočiněná)? Tam bude problém, že bílek to v pohybu neudrží/ odpadne to/ rychle se to odrbe.. plátkový zlato/metály se na useň používají hlavně na knižní vazbu, tudíž na pevný podklad (lepenka, nebo dřevěná deska pod usní), nebo na pergamen (iluminace), který se taky zas tak nevlní, jako samotná useň. Sáhla bych po nějaký barvě/spreji na kůži..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam