• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    NAOYA: eh, to jsou dva ruzni lide. Kdo vi, jestli je aspon jeden z nich Zeman, ten uz beztak rotuje v hrobe :)
    NAOYA
    NAOYA --- ---
    CERNAAMODRA: tvl. ten nema osobniho doktora, spis osobniho nekromanta
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Můj pásek, pořízeno q1 2018


    ZCR
    ZCR --- ---
    SULTHAN: a nedostatek vody
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    22DAEMON: Ano, ale tohle je trochu vytrzene z kontextu. Studovalo se to i na vetsich stromech a ty na to postupne reaguji mene a mene. Tohle se vi ale dlouho a treba pestovani ve sklenicich se normalne dotuje CO2. A do klimatickych modelu je to samozrejmne zahrnuty, stejne jako rozpousteni v oceanech.

    Obrazek hezky, reaguju jen aby to nekdo neinterpretoval nejak jakoze vlastne pohoda.
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    22DAEMON: Jojo, rostliny by milovaly CO2. Kdyby ovšem ve stejné době neumíraly na zvyšování teploty.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    CERNAAMODRA: vpravo vypadá trochu jako Hamáček...
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    ERRTU: spis "posel", tak vytahli starsi zalozni klon..
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ENDER: usel, tak ho dofoukli, no.
    JORGES
    JORGES --- ---
    CERNAAMODRA: Zmizela pivnice U Fandy!
    NOXIUS
    NOXIUS --- ---
    alkohol to určite nebol
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Nicméně jestli se nemejlim, tak ta fotka vpravo je novější, takže je zajímavý vidět, jak se pan prezident dal do kupy, copa ho asi trápilo?
    ENDER
    ENDER --- ---
    CERNAAMODRA: jsem rad, ze se panu Presidentovi uz dari lepe!
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    Včera večer a dneska ráno.

    V__M
    V__M --- ---
    Když jsem zhruba před rokem objevil obraz Nikolaje Isajeva [ V__M @ PŘED A PO ] , který vznikl podle mé fotky z Nižního Tagilu, velice mne zarmoutilo, že už nebyl k dispozici.
    Nikolaj ho daroval řediteli muzea v Tomsku, kde působí jako restaurátor sbírek.
    Nabídl ale, že mi někdy udělá jiný. Uplynulo několik měsíců a dnes mi kurýr dovezl tohle.
    Ten obraz mi vyrazil dech. Nikolaj v něm spojil hned dvě mé fotky ze železáren Satka v pohoří Ural, které jsem navštívil v letech 2013 a 2018. Scéna zachycuje lití strusky z vysoké pece do pánve.

    Jedná se o pastózní olej na plátně a hrozně blbě se přes horní vstvu laku fotí. Čili alespoň takhle.

    Jestli je to moc off-topic, klidně smažte. Případně se omlouvám.

    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: Zmizel moc a přidaly se barvy. Teda, “barvy”. Zvláštní změna
    ZCR
    ZCR --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: já bych ho raději z milosti posolil... ale jinak (jo už je po vánocích, ale stejně) - kdo nezná...
    The Snowman 1982 with Original Introduction
    https://www.youtube.com/watch?v=AjMNtEKHURU
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    DYDY1: no ale to je právě už jeden vzkříšenej :) tu dolní kouli jsem válela 7. ledna a ty dvě včera. celkem u nás stáli 4 sněhuláci :) to je slušnej výkon, na to že tu nepracují žádné děti :D
    DYDY1
    DYDY1 --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: chudák malej, já svého ani neoživil : /
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam