• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    V__M: dej sem link, prosím
    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    V__M: oki, to jsou umělecké podrobnosti. Ale já bych ráda věděla na co se dívám, technicky. Co je to za pec a co jsou ty ležaté "náboje" při zemi? Nevzpomínám si, že bych takové viděla v ČR......pokud ano, naveďte mě, prosím, kdo to víte.
    V__M
    V__M --- ---
    No a máme tady další týden a tudíž i další nalezenou reinterpretaci mých fotografií... Tohle fakt píše internet sám.

    V tomto případě se jedná o akryl s aerosolem na plátně (120x120cm) od belgického výtvarníka Michaëla Nicolaïe.
    Přikládám včetně galerijní adjustace v rámci festivalu současného umění v Lutychu.

    Fotografie pochází z americké železárny Burns Harbor kousek od Chicaga (2015).

    A vyslyšel jsem hlasy mnohých a zakládám si na to vlastní auditko, které právě čeká na schválení. .)

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    W Matuška & K Štědrý - Mám malý stan [1962]
    https://www.youtube.com/watch?v=Fc5C16m_cYs


    Mám malej stan
    https://www.youtube.com/watch?v=5bsX-bPPJxs
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    TABBY: předtím lepší.
    TABBY
    TABBY --- ---


    Pláž Omaha. Další na https://www.facebook.com/ddayhistory
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    NELLAS: Ano.
    MAKULKA
    MAKULKA --- ---
    CERNAAMODRA: zagooglila jsem a na Wish jsem ho nasla :) maji jich tam vicero..
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    CERNAAMODRA: A teda nejsem perfekcionista a spoustu prace jsem na dite skutecne deflektovala, tak to podle toho taky vypada. Stejne to ma na hrani a pocitam dny kdy to omylem rozsedne.
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    CUSTOM1: Nevím, kde přesně to drahý koupil, ale dal za to do litru i s dopravou: shorturl.at/fuQ78
    Jinak nenazvala bych to uplne stavebnici. Mas hromadu osmnácti dratku, plisku a papirku a asi tri obrazky v navodu a tadá, po dvou hodinách lepení -> svícen.
    A teda shánět v době zavrenych papirnictvi nejaky lepidlo bylo taky vesely. A než uhnily modre ledky, tak tomu svitil i bazen. Asi dva večery. At jen nekecam tak jeste nejake obrazky z procesu:



    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    CERNAAMODRA: to chci ! Pro sebe :D
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    CERNAAMODRA: Co je to za stavebnici? Prosím více info.
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    BURKHAR: Ne, nemusí, ale když dáváš fotku napadlejch 2cm sněhu v době, kdy většině uživatelů napadlo za domem 15-20cm, tak se s úspěchem nesetkáš :)
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    BURKHAR: příští týden ty fotky můžes dát zase obráceně :))
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    BURKHAR: to jo, ale popraská ti ta zahradní hadice!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    To musí být každé "před" a "po" nutně něčím extrémní, kuriózní, nebo jinak šílené? Já to sem dal, protože mi to na rozdíl od městské břečky přijde takové hezky ladovské. Zima jak má být.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KEL: v brne napadnul shih, chapes to vubec? :)
    KEL
    KEL --- ---
    neuvěřitelná proměna!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Sorry za kvalitu fotek, ale doslova z vlastní zahrádky.

    Ráno


    Teď
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---

    Tržnice Praha Žižkov
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    Kdyz tatinek objedna pro osmilety dite domecek jeho snu v dobre vire, ze si ho to dite bude par tydnu tise stavet. Misto toho ma matka na mesic o zabavu postarano.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam