• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    V__M: děkuji.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    V__M: dej sem link, prosím
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    V__M: ty jo je super, ze nejenze fotis hezy veci, ale vis i presne co fotis :) hezky :)
    V__M
    V__M --- ---
    ANNONKA: Jedná se o vysoké pece amerického typu a ty "náboje" jsou takzvaná torpéda (v Ostravě se jim říká Veroniky). Převáží surové železo od vysoké pece na ocelárnu.
    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    V__M: oki, to jsou umělecké podrobnosti. Ale já bych ráda věděla na co se dívám, technicky. Co je to za pec a co jsou ty ležaté "náboje" při zemi? Nevzpomínám si, že bych takové viděla v ČR......pokud ano, naveďte mě, prosím, kdo to víte.
    V__M
    V__M --- ---
    No a máme tady další týden a tudíž i další nalezenou reinterpretaci mých fotografií... Tohle fakt píše internet sám.

    V tomto případě se jedná o akryl s aerosolem na plátně (120x120cm) od belgického výtvarníka Michaëla Nicolaïe.
    Přikládám včetně galerijní adjustace v rámci festivalu současného umění v Lutychu.

    Fotografie pochází z americké železárny Burns Harbor kousek od Chicaga (2015).

    A vyslyšel jsem hlasy mnohých a zakládám si na to vlastní auditko, které právě čeká na schválení. .)

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    W Matuška & K Štědrý - Mám malý stan [1962]
    https://www.youtube.com/watch?v=Fc5C16m_cYs


    Mám malej stan
    https://www.youtube.com/watch?v=5bsX-bPPJxs
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    TABBY: předtím lepší.
    TABBY
    TABBY --- ---


    Pláž Omaha. Další na https://www.facebook.com/ddayhistory
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    NELLAS: Ano.
    MAKULKA
    MAKULKA --- ---
    CERNAAMODRA: zagooglila jsem a na Wish jsem ho nasla :) maji jich tam vicero..
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    CERNAAMODRA: A teda nejsem perfekcionista a spoustu prace jsem na dite skutecne deflektovala, tak to podle toho taky vypada. Stejne to ma na hrani a pocitam dny kdy to omylem rozsedne.
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    CUSTOM1: Nevím, kde přesně to drahý koupil, ale dal za to do litru i s dopravou: shorturl.at/fuQ78
    Jinak nenazvala bych to uplne stavebnici. Mas hromadu osmnácti dratku, plisku a papirku a asi tri obrazky v navodu a tadá, po dvou hodinách lepení -> svícen.
    A teda shánět v době zavrenych papirnictvi nejaky lepidlo bylo taky vesely. A než uhnily modre ledky, tak tomu svitil i bazen. Asi dva večery. At jen nekecam tak jeste nejake obrazky z procesu:



    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    CERNAAMODRA: to chci ! Pro sebe :D
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    CERNAAMODRA: Co je to za stavebnici? Prosím více info.
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    BURKHAR: Ne, nemusí, ale když dáváš fotku napadlejch 2cm sněhu v době, kdy většině uživatelů napadlo za domem 15-20cm, tak se s úspěchem nesetkáš :)
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    BURKHAR: příští týden ty fotky můžes dát zase obráceně :))
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    BURKHAR: to jo, ale popraská ti ta zahradní hadice!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    To musí být každé "před" a "po" nutně něčím extrémní, kuriózní, nebo jinak šílené? Já to sem dal, protože mi to na rozdíl od městské břečky přijde takové hezky ladovské. Zima jak má být.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam