• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    BURKHAR: Sám si nudnej vole. Daft Punk - Alive je jedno z nejlepších živejch alb všech dob. Deska Homework hrála snad všude.¨

    Podle mě se spíš měli rozpadnout dřív a třeba nevydávat poslední desku :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAPOSPAS: Ani pes neštěkne po tomhle nudnym popíku.
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    :(
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    GALERIE: Takhle vypadali slavní, když jim bylo 20! Poznali byste je? | FOTO 1 | Blesk.cz
    https://prozeny.blesk.cz/...d/837727/takhle-vypadali-slavni-kdyz-jim-bylo-20-poznali-byste-je?foto=0
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    PATISLAV: k těm fotkám že starýho Proseka bys měl dodat ale i aktuální foto .... protože ten barák už tam zase stojí a ano z toho původního zbyla jen ta zeď kterou dáváš jako "po"
    NJAL
    NJAL --- ---
    CERNAAMODRA: "Proc jsem si ja nestastna nevzala Pistu Hufnagla Pepicka Zimu!" ? :-)
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    Moje trauma z pepicka zimy pochazi z historky moji babicky, ke ktere pry kdysi lezl oknem, ona mu nedala a pozdeji si vzala dedecka. A kdykoli byl v televizi pepicek, tak prislo zamysleni nad tim, jestli si vybrala dobre. Dědečkovi je 92 a jsou stale spolu :-)
    V3S
    V3S --- ---
    PATISLAV: no vidis, evidentne toho bude mit noveho mnohem vic, nez jen zahradku :)

    jinak z tohohle blaboleni za me vyhrava zlateho bludiskaka "pojdme se bavit o mem traumatu z pepicka zimy" :))
    SARUMANKA
    SARUMANKA --- ---
    HONDZIQUE: strašidelný, to si ještě museli vybrat "normální" jméno a časem přestat mluvit lakotsky.
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    Já sem osobně po kancly nebo nějakej market. V Libni je tohodle zoufale málo. Je to tam jak v nějakým hnusným zkanzenu.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Já jsem teda jeden z těch, co tam dělali tu party, co postoval V3S a musim říct, že mě mrzí, že zmizel prostor s takovou aurou. To dneska už nevznikne samo od sebe. Něco, cos viděl u babičky v neděli odpoledne v televizi s přehozem. Místo, kde veselky začínaly ve 3 odpoledne a kde to vypadalo jak na mysliveckym bále. Jsem rád, že jsme tam tu srandu udělali a jestli mělo něco potenciál na nějaký hipster retro obrození, tak to byl tenhle dům a zábavy se zavíračkou v 10 večer. Dneska, jednou nohou v důchodu, mi to přijde jako skutečně perfektní koncept :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DEVIL: lékárna funguje a vždycky mě ten původní regálovej systém, pořadač a pul dostanou. taky jsem chodil kolem stírky a koukal lidem na starý původní truhlářský dveře s uznáním. pěkně tam s tím komouši zatočili, to musela být vesnička jaxviň
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    PALEONTOLOG: jakmile tramvaj odboci z klapkovy dolu, jde to do kopru...az nez prijedes k vohybu kde vodkraglovali hajdricha jak byla puvodni zakladna. kankovy napoje tam prezivaj, jen proto ze to je jeho barak, to mas pravdu, ze je to jedinej skanzen. mozna este lekarna na rohu, jestli este funguje, tu taky pamatuju.. uz kdyz sem jezdil z holesovic ikarusem nahoru sem se divil, jak na tak rusny ulici muzou dobrovolne bydlet lidi
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DEVIL: bydlel jsem u stírky rok a půl a musím říct, že má celý místo kouzlo, až na zenklovu, kde stihl zkrachovat před covidem u moderní gastropodnik, přímo naproti vlachovce. to je prostě už jen tranzitní koridor, život se z horní části zenklovy ulice vytratil. ještě tak nápoje pana Kaňky odolaly.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SALVATOR: jo tak nadsázka ale to já u ID jako je mar_tina nepoznám :/

    tak to se potom omlouvám
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ADAMIRA: Jo takhle. No v tom případě myslim, že si jen vzal Mar_tininu nadsázku příliš doslova.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SALVATOR:
    DEVIL:

    heled už fakt nevim jak to napsat nebo namalovat ale já tu neřeším tu budovu ale argument kdy to že někdo někde působil znamená že se po něm musí to místo vypálit abychom mohli zapomenout

    Jako sorry ale fakt nehodlám srovnávat pražskej hrad se zemí protože tam ted sedělo 10 let prase

    "Já teda pochopil, že ten barák se morálně přežil, ne ta hospoda."

    jako "morálně přežitý hostinec" to pojmenoval developer ;)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    SALVATOR: od obojiho trochu... Barak jasne, ale i hospoda. Tim ze tam bylo stare zazemi a tak a taky jak jsem rikal. to misto stoji za prdlacku.
    Daji se najit clanky obou porevolucnich majitelu a oba rikaji to same vice mene... Proste se to tam uz neuzivilo a na investice ktere to potrebovalo si to nevydelalo
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    ADAMIRA: sel si tam nekdy? ja kolem toho 3/4 zivota denne jezdil. zkurvene hlucnou ulici ses tahnul ze zastavek herckova/stirka/odkrouhlicka nacez bylo zavreno...
    spousta z nas stejne na pepu zimu hazi bobek, protoze to je jina generace. videt tam parkovat pontiaca s vozejkem...na to neni skoro nikdo zvedavej. hlavni je, ze z toho nebudou kancly..
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    ADAMIRA: budme radi za male radosti :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ADAMIRA: Já teda pochopil, že ten barák se morálně přežil, ne ta hospoda.

    A jinak jako nevim, no. Starýho baráku škoda. Ale jestli nevyhovoval současnejm standardům, tak co s ním? Když to přeženu, tak jak to zpívaj Tři sestry:

    Nevadí mi křivý stěny, plísní dávno pohrdám,
    okna nejsou utěsněný, podlaha je samý šrám.
    Na záchod jdu třicet metrů na truc holou pavlačí,
    proto radši seru v metru, někdy to však nestačím.

    Takovou kuču neprodáš, nepronajmeš a levnější, než totální přestavba je holt novej barák.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam