• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KID_MCHUTT: Však si nad těma sračkama, které posloucháš, vymačkej pindíka. Ale nemluv laskavě o hudbě. Nevíš o ní ni zbla.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BURKHAR: sám jsi dechovka, dutej jak buben.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KID_MCHUTT: Tvoje stará je dechovka. Vnímání hudby je čistě subjektivní, s tím souhlasím, ale Daft Punk hudbu nikdy neprodukovali. Jenom stereotypní odpad, na kterej lůza a plebs slyšely. Hovna hovnům.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BURKHAR: nám se tvoje oblíbená dechovka většinově taky nelíbí a nebereme ti ji. Vnímání hudby je čistě subjektivní, se stimsmiř.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    FRK_R23: Etalon nevkusu. Gaussova křivka. Blbým se blbé líbí. Hudba je však ukryta jinde.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    BURKHAR: Sám si nudnej vole. Daft Punk - Alive je jedno z nejlepších živejch alb všech dob. Deska Homework hrála snad všude.¨

    Podle mě se spíš měli rozpadnout dřív a třeba nevydávat poslední desku :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAPOSPAS: Ani pes neštěkne po tomhle nudnym popíku.
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    :(
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    GALERIE: Takhle vypadali slavní, když jim bylo 20! Poznali byste je? | FOTO 1 | Blesk.cz
    https://prozeny.blesk.cz/...d/837727/takhle-vypadali-slavni-kdyz-jim-bylo-20-poznali-byste-je?foto=0
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    PATISLAV: k těm fotkám že starýho Proseka bys měl dodat ale i aktuální foto .... protože ten barák už tam zase stojí a ano z toho původního zbyla jen ta zeď kterou dáváš jako "po"
    NJAL
    NJAL --- ---
    CERNAAMODRA: "Proc jsem si ja nestastna nevzala Pistu Hufnagla Pepicka Zimu!" ? :-)
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    Moje trauma z pepicka zimy pochazi z historky moji babicky, ke ktere pry kdysi lezl oknem, ona mu nedala a pozdeji si vzala dedecka. A kdykoli byl v televizi pepicek, tak prislo zamysleni nad tim, jestli si vybrala dobre. Dědečkovi je 92 a jsou stale spolu :-)
    V3S
    V3S --- ---
    PATISLAV: no vidis, evidentne toho bude mit noveho mnohem vic, nez jen zahradku :)

    jinak z tohohle blaboleni za me vyhrava zlateho bludiskaka "pojdme se bavit o mem traumatu z pepicka zimy" :))
    SARUMANKA
    SARUMANKA --- ---
    HONDZIQUE: strašidelný, to si ještě museli vybrat "normální" jméno a časem přestat mluvit lakotsky.
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    Já sem osobně po kancly nebo nějakej market. V Libni je tohodle zoufale málo. Je to tam jak v nějakým hnusným zkanzenu.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Já jsem teda jeden z těch, co tam dělali tu party, co postoval V3S a musim říct, že mě mrzí, že zmizel prostor s takovou aurou. To dneska už nevznikne samo od sebe. Něco, cos viděl u babičky v neděli odpoledne v televizi s přehozem. Místo, kde veselky začínaly ve 3 odpoledne a kde to vypadalo jak na mysliveckym bále. Jsem rád, že jsme tam tu srandu udělali a jestli mělo něco potenciál na nějaký hipster retro obrození, tak to byl tenhle dům a zábavy se zavíračkou v 10 večer. Dneska, jednou nohou v důchodu, mi to přijde jako skutečně perfektní koncept :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DEVIL: lékárna funguje a vždycky mě ten původní regálovej systém, pořadač a pul dostanou. taky jsem chodil kolem stírky a koukal lidem na starý původní truhlářský dveře s uznáním. pěkně tam s tím komouši zatočili, to musela být vesnička jaxviň
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    PALEONTOLOG: jakmile tramvaj odboci z klapkovy dolu, jde to do kopru...az nez prijedes k vohybu kde vodkraglovali hajdricha jak byla puvodni zakladna. kankovy napoje tam prezivaj, jen proto ze to je jeho barak, to mas pravdu, ze je to jedinej skanzen. mozna este lekarna na rohu, jestli este funguje, tu taky pamatuju.. uz kdyz sem jezdil z holesovic ikarusem nahoru sem se divil, jak na tak rusny ulici muzou dobrovolne bydlet lidi
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DEVIL: bydlel jsem u stírky rok a půl a musím říct, že má celý místo kouzlo, až na zenklovu, kde stihl zkrachovat před covidem u moderní gastropodnik, přímo naproti vlachovce. to je prostě už jen tranzitní koridor, život se z horní části zenklovy ulice vytratil. ještě tak nápoje pana Kaňky odolaly.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SALVATOR: jo tak nadsázka ale to já u ID jako je mar_tina nepoznám :/

    tak to se potom omlouvám
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam