• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LUCIEN: :DD zdravím z déčka, jo uz mam v poste taky jednoho naseho spoluzaka, detekovali jsme Fenclovou, Pavlíčka, Chromec, áno... věčně zpocený fyzikář, dík za jméno, tělocvikářka/bioložka, zeměpisářka zvaná "Pinďa", výtvarkářka, matikářka, jména mi už vypadla... doplnime v poste :))
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    GRANTORINO: Co všechno člověk na Nyxu nezjistí... Němeček byl slušněj magor, chudáka Chromce je mi líto dodnes a z diktátů Kučerový mám stále noční můry. Jinak čelo školy, o který jsme hrávali tenisákem, je pořád stejný - v létě jsem tam byl když ségra končila devítku a nic se nezměnilo. Zdravím z béčka!
    LEMRICKA
    LEMRICKA --- ---
    Miluju pečení :) Ještě by to chtělo vyfotit figury strávníků před a po konzumaci :D





    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    nemuzu zaboha najit starou fotku moji zš na celym internetu, nicmene tam je stav zvenku podle aktualnich fotek 2020-2021 porad naprosto stejny, zadna inovace se nekona, krome vrazenych plastovych dveri, tam snad ani nevymenili lino, telocvicna stejna, chodby stejny, tam ani neudelali nic novyho v interierech krome vybaveni, je to presne takovy jako si to pamatuju pred dvaadvaceti lety, krasa :)
    a nejaky ty vypadly plechovy prvky na fasade mam pocit uz byly tenkrat...
    ale tvl, nasla jsem fotku mych ucitelu, wtf... kdybyste nekdo nasel nejakou retro fotku z devadesatek, tak to by me zajimalo :)) /zs nad koupadly tehdejsiho casu, nyni zs filosofska/ do posty samozrejme...
    Německý film - O škole 2015
    https://www.youtube.com/watch?v=nNKJziUwl_U






    DEJLIC
    DEJLIC --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: tam jsem chodil na ZŠ..pozdeji zbyla už jen ZUŠ..pak dlouho nic (ale výhledy že střechy zas NĚCO) A teď, když jde člověk okolo a vidí balkony v přízemí 10cm nad zemí..no..skoda.
    V__M
    V__M --- ---
    Poptávka určuje nabídku, Hloubětín
    2019
    ---
    2021

    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    TABBY: tam jsem byl!
    TABBY
    TABBY --- ---


    Proměna nádraží, které dráhy nezbouraly. Je z něj infocentrum.
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    JAKE_UP: nezapomen, ze kazdy Ross ma svoji Pheobe .)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    RADIQAL: Raritní záznam, jak id Burkhar prezentuje přátelům svoji muziku s hodnotami mimo zavedená schémata.

    Friends - Ross played the keyboard
    https://www.youtube.com/watch?v=ERy-99vXxnM
    RSZ
    RSZ --- ---
    GECKO: boleťák je imho hezkej a dá se to nahradit, ale chápu, že základka na ty peníze nedosáhne. Ústav makromolekulární chemie je památka a tam se to nahradilo vizuální kopií.


    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    Freak show odkazem
    Ňadra jako balóny, obří rty i svaly. Podívejte se, do čeho jsou ženy schopné investovat statisíce - Super.cz
    https://www.super.cz/...rty-i-svaly-podivejte-se-do-ceho-jsou-zeny-schopne-investovat-statisice.html
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    A jeste teda obligatni pred a po ze sveta Pokémonů

    1999


    2018
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Navrhuju ban tady Burkharovi za porusovani vsech pravidel na nastence, zejmena ted i toho posledniho, dik.
    Takova individua tu nemaji co delat.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    GREW: Ne kryptofašisti, ale piče bez vkusu. EAT THAT, imbeciles!
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    GECKO: Wow. Tolik vynalozeny energie na vytvoreni neceho hnusnyho. Ten architekt co to navrhoval si musi pripadat jako delnik montujici blinkry do bmw.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GLOBALISTA: -//- v pátý jsme šli do primy na sedmiletej gympl, rok po nás už měli osmiletej, a naši páťáci museli do devítky
    GREW
    GREW --- ---
    Vy, co poslouchate jinou hudbu nez BURKHAR ste kryptofasisti!!!
    Carcass - Bill & Jeff make an appearance on "Red Dwarf" as "The Heads"
    https://www.youtube.com/watch?v=bHarNdY5Fnk

    A abych nebyl OT, tak:











    GECKO
    GECKO --- ---
    MAR_TINA: Ano... s tím naprosto souhlasím. Jen jsem konstatoval, že ten původní plášť musel zřejmě celý dolů a skoro to stavěli znova. Výsledek esteticky zdařilý není...

    MAR_TINA: A opět ano, tohle naopak zdařilé je....
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    nedávno byla o patro přistavena a rekonstruváno škola ve vedlejší vesnici.
    Tou samou firmou! jen asi měli jinýho architekta...



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam