• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    CHEVALIER: a kdysi dávno, než to rozvezli do těch krtčích hromádek tam bývala hora hlíny, na které se dalo i lyžovat :-)



    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    SULTHAN: CHEVALIER: je to "mulda" z hliny postavbe prilehleho sidlise. Celej ten park jich tam ma nekolik
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    CHEVALIER: Kopce hlíny, nejspíš pozůstalé z dřívějších staveb. To je to, co se na té první fotce rozbagrovává.
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    V3S: podle toho leteckého pohledu "před", to vypadá jakoby tam už v dávných dobách něco kulatýho stálo... Na mysli mi vytanul hrad "Houska", dle pověstí zatarasující cestu do pekla... by mne zajímalo, co skrejvá teď to komunitní centrum...:-)
    V3S
    V3S --- ---
    V3S: a jeste letecky :)

    2003/2006



    V3S
    V3S --- ---
    Komunitni centrum Matky Terezy, Praha, Haje

    2005 / 2010 (ale myslim, ze soucasnost bude dost podobna)





    prvni fotka je z vlastni zahradky, druha z wiki
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    KALIPH: bydlel jsem na Velke Ohrade, ale mel jsem na Luzinach dost kamosu takze jsem tam temer denne jezdil na kole hrat basket.
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    DROOPI: Do který základky jsi chodil? .)
    V3S
    V3S --- ---
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    V3S: Ten patřil kamošům mých rodičů, resp. jejich rodině. Jezdívali jsme tam občas na oběd a projet se loďkou po Kamenici.
    V3S
    V3S --- ---
    V3S: 1927*1968*2019*2020
    V3S
    V3S --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---




    SHMADE
    SHMADE --- ---
    SHMADE: No vlastně možná už přes 40 lety občas zapomínám, na co mi táhne: :-)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    ESTEN: Jojo, taky to mám tak, bydlel jsem tam do 21, rodiče stále, tu první fotku našla někde ségra, druhou jsem fotil včera já.
    KOHOUT: Ano jsou to pořád paneláky, ale aspoň tyhle rondely dávají trochu menší pocit nasekanejch králíkáren a je fajn, že i před temi cca 30 lety bylo myšleno na zeleň a zábavu a oddych, holt to trvá, než to vyroste, až to obrazi tak už nejsou skoro ani vidět, když tamtudy prochazis, něco jak Petřiny, který jsou o další dekády starší...



    ESTEN
    ESTEN --- ---
    SHMADE: ten drevenej hradek byl bozi. A z toho kopce ze kteryho je to foceny jsme sankovali. A napravo od fotografa bydleli cikani, od kterych jsme dostavali pres hubu. Pada z toho na me nostalgie :)
    KOHOUT
    KOHOUT --- ---
    SHMADE:
    před: hnus
    po: hnus a tři stromy
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    SHMADE: tam jsem stravil pubertu, hezka nostalgie.
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Praha Lužiny

    SMOKINGVENCA
    SMOKINGVENCA --- ---


    23NAUTILUS
    23NAUTILUS --- ---
    LEMRICKA: je to krasa!! :D, to je cloveku lito, si do toho kousnout :P
    LEMRICKA
    LEMRICKA --- ---
    Zase jedno pečící potěšení



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam