• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    YENNEFER: to mi pripomina, kdyz se na luzinach nebo lukach stavelo metro a dostavovalo sidliste, taky tam byla tahle hora hliny, cela obrostla travou.. omylem jsme ji celou zapalili a museli zdrhat.:D
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    CHEVALIER: a kdysi dávno, než to rozvezli do těch krtčích hromádek tam bývala hora hlíny, na které se dalo i lyžovat :-)



    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    SULTHAN:
    MAWERICK:
    ZUZKAOU:

    :-)) Děkuji.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    V3S: jsou to pochopiteně pohřební mohyly pro tajné bratrstvo kontrolující UVKSČ. A ano, postavit Jižák na jejich pohřebisti byl zvrácený záměr!
    V3S
    V3S --- ---
    MAWERICK: moje legendy pravi, ze muldy jsou z vykopu metra
    CADDY
    CADDY --- ---
    MONIOUS: to bych spise veril lepsi orientaci pro piloty, aby si treba nespletli Prahu a Drazdany :)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    MONIOUS: to je hezka legenda!:)
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    BTW matka bejvalyho delala kdysi ve vystavbe sidlist a rikala, ze takhle dementni tvary to ma, aby to bylo hezky z letadla a papalasi se mohli kochat kdyz pristavaj..
    V__M
    V__M --- ---
    Když jsem dával tuhle fotku na instagram, doplnil jsem jí poťouchlým popiskem, že by z toho mohl být pěkný obraz.

    Za 36 hodin se mi ozval český výtvarník Jan Macúch (http://www.macuch.com/), že má hotovo a že si pro ten obrázek můžu přijít, až barvy zaschnou.

    Co je ale zajímavý, že už si toho začínají všímat i bulvární média, takže se mi ozvala TV Nova a mihnul jsem se ve Víkendu. Těmhle reinterpretacím je věnována závěrečná část reportáže, ke shlédnutí v případě zájmu zde: https://www.youtube.com/watch?v=ozmwAf77m-M

    Konec hlášení a nestydaté sebeprezentace. :)

    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    SULTHAN: CHEVALIER: je to "mulda" z hliny postavbe prilehleho sidlise. Celej ten park jich tam ma nekolik
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SHMADE: je to hnus vyhrocenej na minimum životního prostoru pro maximum lidí. když to srávnáš s ďáblicema, tak je to slovy klasika nearchitektura. nostalgie nesmrdí :-]
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    CHEVALIER: Kopce hlíny, nejspíš pozůstalé z dřívějších staveb. To je to, co se na té první fotce rozbagrovává.
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    V3S: podle toho leteckého pohledu "před", to vypadá jakoby tam už v dávných dobách něco kulatýho stálo... Na mysli mi vytanul hrad "Houska", dle pověstí zatarasující cestu do pekla... by mne zajímalo, co skrejvá teď to komunitní centrum...:-)
    V3S
    V3S --- ---
    V3S: a jeste letecky :)

    2003/2006



    V3S
    V3S --- ---
    Komunitni centrum Matky Terezy, Praha, Haje

    2005 / 2010 (ale myslim, ze soucasnost bude dost podobna)





    prvni fotka je z vlastni zahradky, druha z wiki
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    KALIPH: bydlel jsem na Velke Ohrade, ale mel jsem na Luzinach dost kamosu takze jsem tam temer denne jezdil na kole hrat basket.
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    DROOPI: Do který základky jsi chodil? .)
    V3S
    V3S --- ---
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    V3S: Ten patřil kamošům mých rodičů, resp. jejich rodině. Jezdívali jsme tam občas na oběd a projet se loďkou po Kamenici.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam