• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    BURKHAR: Vynasnažím se, děkuji! :-)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    BURKHAR: Děláš to blbě, na tohle už ti nikdo pořádně reagovat nebude. Musíš trošku ubrat, pak se dá ten koníček provozovat dlouhodobě.
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    BURKHAR: Todle taky nechapu, o co ti jde?
    APPU
    APPU --- ---
    BURKHAR: Ty mas strasne smutnej zivot, takovej smutnej klaun.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    THE_MIRACLE: Užij si svůj hnusnej barák až do hořkého konce!
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    BURKHAR: Tohle je auditko Před a po. Není to o tom si tu honit ego, kdo v čem bydlí. Pokud by to bylo o tom, tak bych to sem vůbec nedával, protože tohle bytostně nesnáším. Chápu to tak, že to tu je o tom porovnat něco v nějakém dřívějším a pozdějším čase. To je alespoň to, co mě tady zajímá. Upřímně, dovedu si taky představit hezčí dům i na lepším místě, na druhou stranu, před pár lety bych o něčem podobném mohl tak maximálně snít...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    ANDY_WARHOL: Ta fotka z 2017 je z července. Stěhovali jsme se únor 2018. Stavu odpovídá ta fotka 2018, byť je až z léta. Před tím to nebylo moje a stálo to tam rozestavěné sna 6 let. Rozvod původních majitelů.
    ENDER
    ENDER --- ---
    TARMAQ: tak to je hitparada, jeste by nam mohl ukazat jak to stavel, oh wait....
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    Mě spíš zaráží, že to trvalo tak dlouho :-)
    ENDER
    ENDER --- ---
    BURKHAR: ukaz nam v cem zijes ty, dik.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    THE_MIRACLE: Fuj, jak v takové ohavnosti může někdo žít, to nikdy nepochopím.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    THE_MIRACLE: Jinak samozřejmě to nebyla zdaleka jen má práce, abych byl fér... Bydlení a kolaudace 2018.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Moje práce započaly až 2017, ta první fotka je tam jen proto, že je z podobného úhlu jako ty poslední... Mimochodem, pokud někdo viděl Polski film, tak to je ten dům... :-)



    (některé fotky jsou ze streetview a z panoramy)
    NOXIUS
    NOXIUS --- ---
    ATUARFIK: lol toto je dosť zaujímavé :) nezisťoval som si veci pred výbuchom. ale čakal som, že to bola klasická sopka s otvorom :D človek si ide ide po kopčeku a ten zrazu vystrelí :D
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Jedna aktuální, Geldingadal 2011 vs. 2021, viz např. https://earthobservatory.nasa.gov/images/148079/volcanic-eruption-lights-up-iceland. Uvidíme, jak bude vypadat další PO za nějakých 30 let.



    SMETY
    SMETY --- ---
    JND: Dobré, trochu víc žluté pro zadní budovu
    JND
    JND --- ---
    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    Výsadkáři z druhé světové války sedí naproti svému mladšímu já ve stejném letadle, které je v roce 1944 shodilo do Normandie.

    LU_TIEN
    LU_TIEN --- ---
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    PALEONTOLOG: že jo? měly by se postavit na hlavičky...
    ENDER
    ENDER --- ---
    TOM_TOM: to potrebuju!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TOM_TOM: mě by teda štvalo, jak ukazujou každej jiným směrem !
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam