• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    GREW: a my jsme odradily klientku Moniku Maresovou...:-(
    A taky jsem vegan.
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    BURKHAR: Todle taky nechapu, o co ti jde?
    GREW
    GREW --- ---
    THE_MIRACLE: "Kdo může říct, že mu kalil Liška, Matonoha a Tonda Blaník v garáži? :-D"
    U me ve vane se koupal Ivan Trojan :D
    APPU
    APPU --- ---
    BURKHAR: Ty mas strasne smutnej zivot, takovej smutnej klaun.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    SITH: Ani ne... Nějaké ovocné stromy. Žena chce vyvýšené záhonky a děti bazén :-). Jo a teď tam rajtuje pes, takže můj opečovávaný trávník (nikdy nebyl, přeháním), je ta tam...
    SITH
    SITH --- ---
    THE_MIRACLE: se zahradou máš nějaké plány?
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LOJZAK: Výhoda byla, že okolo už byly obydlené domy, ale tak samozřejmě, že to lákalo různé existence. Zejména ten Ytong na pozemku byl prý pro některé dost zajímavý (fakt nechápu, kdo to počítal, protože některý dost přebýval a jiný zase chyběl). Jinak já bydlím ve stejné vesnici už od roku 1995, ale je fakt, že tento kout jsem nijak významně nesledoval a ten nápad to koupit vznikl fakt náhodou... jak už to tak bývá. A o tom filmování jsem se dozvěděl až během dostavby od souseda.

    Tady ještě jedna z filmu z druhé strany :-):



    Abych nebyl mimo téma, tak jedna aktuálnější (teď už je okolo terasy tráva)



    Kdo může říct, že mu kalil Liška, Matonoha a Tonda Blaník v garáži? :-D

    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    THE_MIRACLE: tak to vam pekne stavba vymrzla a sedla pred nahozenim sten . Btw tam se nikdo nenastehoval za ty roky ? (bezdomaci,fetky)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    THE_MIRACLE: Užij si svůj hnusnej barák až do hořkého konce!
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    BURKHAR: Tohle je auditko Před a po. Není to o tom si tu honit ego, kdo v čem bydlí. Pokud by to bylo o tom, tak bych to sem vůbec nedával, protože tohle bytostně nesnáším. Chápu to tak, že to tu je o tom porovnat něco v nějakém dřívějším a pozdějším čase. To je alespoň to, co mě tady zajímá. Upřímně, dovedu si taky představit hezčí dům i na lepším místě, na druhou stranu, před pár lety bych o něčem podobném mohl tak maximálně snít...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    ANDY_WARHOL: Ta fotka z 2017 je z července. Stěhovali jsme se únor 2018. Stavu odpovídá ta fotka 2018, byť je až z léta. Před tím to nebylo moje a stálo to tam rozestavěné sna 6 let. Rozvod původních majitelů.
    ENDER
    ENDER --- ---
    TARMAQ: tak to je hitparada, jeste by nam mohl ukazat jak to stavel, oh wait....
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    Mě spíš zaráží, že to trvalo tak dlouho :-)
    ENDER
    ENDER --- ---
    BURKHAR: ukaz nam v cem zijes ty, dik.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    THE_MIRACLE: Fuj, jak v takové ohavnosti může někdo žít, to nikdy nepochopím.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    THE_MIRACLE: Jinak samozřejmě to nebyla zdaleka jen má práce, abych byl fér... Bydlení a kolaudace 2018.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Moje práce započaly až 2017, ta první fotka je tam jen proto, že je z podobného úhlu jako ty poslední... Mimochodem, pokud někdo viděl Polski film, tak to je ten dům... :-)



    (některé fotky jsou ze streetview a z panoramy)
    NOXIUS
    NOXIUS --- ---
    ATUARFIK: lol toto je dosť zaujímavé :) nezisťoval som si veci pred výbuchom. ale čakal som, že to bola klasická sopka s otvorom :D človek si ide ide po kopčeku a ten zrazu vystrelí :D
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Jedna aktuální, Geldingadal 2011 vs. 2021, viz např. https://earthobservatory.nasa.gov/images/148079/volcanic-eruption-lights-up-iceland. Uvidíme, jak bude vypadat další PO za nějakých 30 let.



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam