• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    KACHNIZON
    KACHNIZON --- ---
    LESS: Ano, ještě to dohlazuji/brousím lamelovým kotoučem a excentrickou bruskou 80 a pak 120 a následně příjde Osmo vosk nebo světlicový olej s voskem. Stěny zůstanou a strop půjde asi celý do bíla.
    LESS
    LESS --- ---
    KACHNIZON: opískováno?
    KACHNIZON
    KACHNIZON --- ---
    Tak trochu jiné velikonoce


    AETHER
    AETHER --- ---
    TOXICMAN: Daily Snapshot to není, ale tohle je taky zajímavý: https://nyx.cz/topics/map
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    SALVATOR: sul, hladka mouka, voda, olej, ocet, potravinarske barvivo. je to prace na 5 minut, ale kdyz potrebujes nutne delat neco jinyho, do ceho se ti vubec nechce a co uz melo bejt hotovy, tak proc nejit vyrabet s detma plastelinu zejo. a nebo sjizdet nyx.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    POZITRON: A to si uvařila z čeho?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    SALVATOR: plastelina. konzistenci podobna napr. play-doh.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    POZITRON: Moc hezké, copak to je?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Prokrastinace.

    JANDOS
    JANDOS --- ---
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    JONEZ1: Nojo, máš pravdu. Naštěstí se zrovna tudy nechodí často, ale původně to bylo fakt blbě vysoký. Akorát se to trochu prodražilo. Je to žula z Mrákotína.

    Cesta mrákotínského monolitu z lomu do Telče trvala čtyřicet dva dní. Podařilo se to až napodruhé | Vysočina
    https://vysocina.rozhlas.cz/cesta-mrakotinskeho-monolitu-z-lomu-do-telce-trvala-ctyricet-dva-dni-podarilo-se-7126442

    Sloup svobody
    1925 cesta z Mrákotína asi napotřetí, nejprve se jim to zlomilo, těžili to znovu


    Pražský hrad
    FIFI
    FIFI --- ---
    AETHER: BOU! Kez by se vratila.
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    R_U_SIRIOUS:: Ahoj, ja se omlouvam, ale tech fotek tehoz mista z ruznych uhlu je tam tolik, ze se mi z toho zamotala hlava.
    Ale chvalim ten dokonceny schudek na posledni fotografii. Celou dobu behem ktere jsem hledal souvislosti mezi fotkami, jsem si rikal, ze to do te doby bylo uzpusobene tak, aby si tam nekdo rozbil tlamu.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Proměny jednoho zahradního pozadí, anebo pořád je co dělat...

    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    AETHER: "Nebezpečí epidemie SARS v ČR", to se trefilo pěkně :D
    jinak daily snapshot by mě dneska zajímal, ale NYX zarytě mlčí a mlčí :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    Můj gate na nyxu 2003 a dnes.


    HNILOB
    HNILOB --- ---
    KOPI
    KOPI --- ---
    pracovní..

    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    SITH: je to uz tyden a porad me to stve :/ uzasne charizmatickej herec :)
    SITH
    SITH --- ---
    Cliff Simon (1962-2021), Ba'al ze Star gate, zemřel při nehodě na kitingu



    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam