• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    JAROUSH: https://ags.cuzk.cz/archiv/
    Vpravo: Podkladová data, vybrat "Ortofoto ČR (archivní)" a máš tam 1998 - 2018. Ne všude se snímkovalo v každém roce, ale je tam toho dost. A jako Ortofoto ČR (současné) tam máš to nejaktuálnější, které je v rozumné kvalitě oficiálně k dispozici.
    Mohou existovat i novější, ale nebude pokryté celé území v nějaké standardní kvalitě.
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    KUBIIK: Jsou tyhle aktuální snímky někde veřejně? Nebo si člověk musí počkat až budou aktuální mapy na googlu a mapách.cz?
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    Vzpomněla jsem si na svůj oblíbený film Jízda.



    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    VERSONNENHEIT:: diky za detailni popis.
    FRANTANEN
    FRANTANEN --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: zelenej domecek,..... za komara tam byl holej plac kde skladovaly segmenty velkych jerabu a betonova zavazi.
    A v davnych dobach tam stal akciz ( neco jako mytna brana u vjezdu do Prahy).
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    BODY_SUIT
    BODY_SUIT --- ---
    TABBY: tak krasna ulice to byla..
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    FEFERONIE: to by mu to piko mohlo pomoct...
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    STEMBUS: Ta po bude zrejme starsiho data. Ted je to +20kg
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Včera dávali perníkovou věž - Radek Kuchař
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    JAMILLOS: I když to se možná týká hlavně tryskání brokama, zas tak do toho nevidim. :)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    S tim háčkem nahoře vypadá jak nějaká černá ovce z rodiny teletubies
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    V__M: Jasný, já bych ale řekl, že dneska už se to dělá mašinama.
    V__M
    V__M --- ---
    JAMILLOS: A to zase ne. Do pískovací komory by nikoho v montérkách nepustili. Starej model to ale je.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    NOIK:
    V__M:
    Tohle je samozřejmě nějakej (nejspíš starej) extrém, lidi na cídírně chodí normálně v montérkách.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    VYHULENY_UFO: Tos' měl vzít na časosběr video rovnou. :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VERSONNENHEIT: hmm mrtvola. kdysi davno jsem nasel na silnici za barakem mrtvyho potkana.

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VERSONNENHEIT: jsme v biologii vařili čerstvý kosti v hydroxidu, šlo to dost rychle
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    PALEONTOLOG: to záleží, jestli máš čerstvou mrtvolu, nebo starší. Způsobů jak to macerovat je víc. Mně přijde lepší dělat to za studena, je to šetrnější. Nebo rychle ovařit jen ve vodě, obrat nahrubo a pak to máchat na studeno v hydroxidu, který je dobrý měnit a průběžně to čistit.
    Před bělením je nutný to odmastit a nechat vyschnout, na odmaštění se používá buď jar nebo amoniak.


    DEVIL: to někdy zkus... jestli najdeš mraveniště
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam