• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    SMETY
    SMETY --- ---
    AMANT: Ne nemusíš se mě dopředu ptát, seber sebevědomí a normálně to sem napiš :))
    GREW
    GREW --- ---
    GREW: Nak mi nejdou do hlavy ty minuska a reakce, tak jenom upresnim. Odkaz na FAQ Google nebylo mysleno ani jako machrovani ani sem s nim nechtel z nekoho delat blbce, jednoduse sem chtel pomoc lidem, kteri se u nepopsanych fotek stale ptaji kdo/co to je, aby nemuseli byt odkazani na to, ze jim tady nekdo odpovi. Nic vic, nic min...
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SARAJ: Přesně! Zrovna Waltz je sice takovej mainstream, že okázalou prezentaci toho, že ho neznám, považuju teda spíš za pózu. Ale často se tu objeví osobnost z okrajových oblastí, kterými ale přispívající žije a považuje je za středobod svýho vesmíru, a tam bych popisek uvítal, protože ač mě daná oblast třeba primárně míjí, rád se dovzdělám. A to jde snáž, když vím, co hledám.
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    ALEKSANDER: Ty jsi také adept na klíčenku,))
    ENDER
    ENDER --- ---
    ALEKSANDER: protoze lidi misto toho aby pracovali, sedi na nyxu.
    AMANT
    AMANT --- ---
    SMETY: aha diky, priste se ti budu hlasit se svymi prispevky predem do posty, zda vyznivaji dostatecne sebevedome. ale ze budou bez picovin, to slibit nemuzu..
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    [PŘED A PO - debata a komentáře]

    Plus bylo vzdy takovym dobrym zvykem davat k fotkam popisky..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ALEKSANDER: žejo, odkaz na řadu snímků stejný držky vč. letopočtu a taková se z toho dělá záhada. před pár lety se ještě řeklo - poposedni si :) dneska se odkazuje na google
    ALEKSANDER
    ALEKSANDER --- ---
    Proč se furt všechno tak řeší úpa do mrtě a hledaj se nějaký argumentační fauly a kdesicosi, když jde jen o obyčejnou otázku? A nejen tady, ale durchumdurch celým nyxem? Už fakt nevím a divný, hele.
    SMETY
    SMETY --- ---
    AMANT: problém je ve speaku, jako vždy “kdo to je” muže znít povýšeně aka sleduju jen artový černobílý filmy z Gruzie a Kyrgyzstánu, protože to je pravej art... stejně tak jako “jsem ignorant” - proč mít v mentalitě to, že se člověk hned schszuje. “Kdo to je?!” Je regulérní otázka, ale občas ji byl dán status - já se ptám, protože nevím, protože jsem lepší než vy, sleduju lepší než abych se zaobírá mainstreamem - pro toho kdo nechápe co myslím, doporucuju svazky pana Klause. Stejně tak jako “omluvte mou ignoranci” je zas zbytečný ponižování se.

    Co najít harmonii a normálně se zeptat: Ahoj, tohodle herce neznám, můžete mi napsat kdo to je? Ze se o něm tak bavíte? Díky” - normálně, sebevědomé, bez nejakejch picovin?

    :)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    GREW: tohle jsem zkusila a nevylezlo mi z toho nic pouzitelnyho.
    AMANT: diky csfd jsem zjistila, ze jsem ho uz nekde videla, ale zrovna ty dva dilmy za ktery ma oskara jsem nevidela.
    AMANT
    AMANT --- ---
    GREW: za mejch mladejch let se chodilo rybarit do knihovny. dneska se machruje s FAQ Google. taky dobry pred a po.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    GREW: A není tohle fórum o komunikaci?
    GREW
    GREW --- ---
    AMANT:
    LEENVECKA: Dej člověku rybu a nasytíš jej jeden den, nauč jej rybařit a nasytíš jej na celý život. https://support.google.com/websearch/answer/1325808?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=cs
    AMANT
    AMANT --- ---
    LEENVECKA: 1) nejsi, totalni ignorant se nepta, kdyz neco nevi, 2), presne kvuli reakcim typu anonymni tri minusy (posmech) za slusnej dotaz se ze me svyho casu malem ignorant stal:) tak je to pro nekoho obecna znalost, no a co..pro tebe treba ted uz taky. ja poznam ksicht, ale ze ma dva Oswaldy taky z hlavy nevim. keep calm and keep asking;)
    V3S
    V3S --- ---
    NIKDAS: a klicenku od party z nyxu :))
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    LEENVECKA: aaaale, jenom takovej herec, co vyhral dva oscary
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    AMANT: asi jsem totalni ignorant, ze netusim, ale kdo to je?
    AMANT
    AMANT --- ---
    PALEONTOLOG: ich leider nicht:( :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam