• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    A ešte jedna. Na oboch je rovnaká osoba (Kylie Jenner) týdeň od seba. Aneb ako si celebrity platia vlastných paparazzi.

    DELVIT
    DELVIT --- ---
    MART1NKA: A to se ještě vedoucí prací v Japonsku omlouval, že jim to trvalo tak dlouho.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    TOOMIX: Ten prý ponese artefakty. Velmi smutná situace. Praha potřebuje víc ocelových nástupišť.
    TOM_TOM
    TOM_TOM --- ---
    před a po v jednom..rozdíl 3 měsíce a 19 kilo..a ano, hlavni motivaci byl samozrejme tento klub..!

    AMANT
    AMANT --- ---
    LEENVECKA: nojo, ale uzavrenym tunelem, v podstate vnitrkem budovy nadrazi porad rovne. tady je to z kopce do kopce, doleva doprava. pripadne reverzne:)) v zime to pro me bylo na pytel, to jsem po ranu nerad venku i dve minuty:)) navic to driv myslim ani nebylo bezbarierovy pro kocarky atd, nebo se to muselo nak podivne obchazet k tomu mostku pred estakadou, to snad ted uz bude.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    GECKO: hele ja tam obcas prestupuju z autobusu a teda jako jo je to trosku dal, ale ne zas tak moc cca 470m mi to zas tak daleko neprijde. Ono i na hlavaku kdyz jde z metra na nejakou regionalku, ktera jede ze sesteho nebo sedmeho nastupiste tak je to tak cca 250m jen to fikne.
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    Gdaňsk
    GECKO
    GECKO --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A:
    TOOMIX: Jinak pro zajímavost, to nádraží vypadalo jak vypadalo (výpravní budova uprostřed kolejiště) proto, že jde o stykovou stanici dvou původně různých tratí, které byly součástí různých drah s rozdílnými vlastníky (jedna z Prahy do Turnova a druhá z Prahy přes Lysou do Nymburka). Z jedné strany budovy byly koleje jedné dráhy a z druhé té další.

    Podchod nezůstane, resp má zůstat zachovaný jeho portál, ale jinak celá stanice bude zahloubená pod kolejištěm (haly atd). Vzdálenost od tramvaje a metra bohužel zůstane...
    APPU
    APPU --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Budova byla zbourána protože jí někdo tenkrát postavil mezi kolejema. Podchod bude novej, budova bude nová, celý nádraží bude nové.
    v odkazu úplně dole jsou i fotky
    https://zdopravy.cz/budova-nadrazi-ve-vysocanech-po-150-letech-zmizela-79743/
    AMANT
    AMANT --- ---
    ATELIER: joaha, jde o vysocany, ja tu pani s kockama nevidim, nepreje si to. tam je blby, ze to v ramci PIDu na nic moc nenavazovuje, ja to jednu dobu vyuzival, z vrsovic jsi ve vysocanech za 25 minut, coz je ve spicce bezkonkurencni. ale pak jdes 10 minut na vysocanskou. v zime velky minus, jako neni to stalingrad, ale taky je to solidni pruda:)))
    navic je to takovy pitome krkolomne ne-propojeny s tim metrem, ze to vlastne ani zadnej poradnej prestupni uzel netvori, skoda ze to nejde posunout..
    tak to urcite pamatujes to stary kino kousek:)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: muzes, jen musis chcat Channel No.5
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: To už se člověk nemůže ani v klidu vychcat v podchodu, aby ho hned někdo neoznačil za horšího?
    AMANT
    AMANT --- ---
    ATELIER: vyrustal jsi na nadrazi? tak to smekam, tos moh teda dopadnout mnohem hur!:P :))
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    ATELIER: ja taky jezdil jsem odtud na chatu.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    TOOMIX: já ho měla ráda, ale docela to tam smrdělo, pač tam horší lidi chodili čůrat
    FIFI
    FIFI --- ---
    V3S: popisek davam a myslim, ze stredni vek se mne uz netyka:))
    Muj syn v roce, kdy jsem se registrovala na nyx (je to ten vlevo)

    A muj syn letos v novem nyxim triku (je to ten vpravo, sedim mu na kline)


    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: ten hroznej podchod tam ale zůstal
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: kristova noho! jsem sla dneska po estakade pesky a vubec jsem si toho nevsimla!!! O_o
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    Nádraží Vysočany Praha 9 před týdnem a včera


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam