• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: kristova noho! jsem sla dneska po estakade pesky a vubec jsem si toho nevsimla!!! O_o
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    Nádraží Vysočany Praha 9 před týdnem a včera


    VRTULKA007
    VRTULKA007 --- ---
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    V3S: yes! Kungurtug, pro všechny, kterejm příjde Huun-huur-tu moc mainstream!
    V3S
    V3S --- ---
    vidite, kdybyste k tem fotkam davali popisky misto toho, abyste blahove doufali, ze kazdej zna herce z vaseho oblibenyho filmu nebo hvezdu alternativni sceny mongolskyho alikvotniho zpevu pred 50 lety, tak se ani nedozvime, ze roste vekovy prumer nyxu, lide se dostavaji ke strednimu veku, a zjistuji, o cem to lidstvi a mezilidska komunikace vlastne je :))

    diky, pred a po! :)

    (ale osobne bych uprednostnil ty popisky, vas to nezabije, x uzivatelu nemusi reverze vyhledavat obrazky nebo se ptat a bud si jako blbci pripadat, nebo si pockat, az je z nich nekdo udela .. a cist to furt dokola taky zadna hitparada;)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    ZCR: čekám, kdy mě sežere i se psama :) musí to vydržet do zmrzlejch, pak pudou výhony na záhon :D
    ZCR
    ZCR --- ---
    IM_MORTAL: já nechci nic říkat, ale na té druhé fotce vypadá, že ještě nevečeřel
    JON
    JON --- ---
    SMETY: tadá, a klíčenka už je tu: IM_MORTAL:
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    Jedno z vlastní zahrádky - zapomenutej červenej batát a pokus o pěstování. Hned po nálezu a po šesti týdnech ve vodě. Ty původní výhonky jsem olámala ve víře, že ve vodě pustí líp kořínky, ale nedaří se jim tak dobře jako na batátu (pochopitelně), takže šlahouny a výhony na fotce "po" jsou starý asi 3-4 týdny


    SMETY
    SMETY --- ---
    AMANT: Tak a dost! Nebo bude klíčenka. :)
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    AMANT: nepřestávej! Ještě dva tři zvedací komenty a najdu si slušnou práci:D
    AMANT
    AMANT --- ---
    SMETY:kdyz to napisu jen tak, tak to ale nevygeneruje spoustu tech nesmirne zajimavych komentaru, ktere nejspis primarne slouzi ke zvednuti sebevedomi komentujicich, stanoveni obecnych hranic okazalosti a dalsich asi tisic hluboce lidskych projevu od jedincu, co k obsahu nemaji nikdy co rict, zato vyjadrovat se k forme, kterou zvolili ostatni, je pro ne nesmirne uspokojujici a pripomina jim to slast, kterou zazivali, kdyz hlidali u tabule a mohli ostatni napominat za uplny hovadiny. ta moc a spravedlnost jednoho zavazuje k ukolu cinit nezistne svet lepsim i za cenu osobnich obeti a utrpeni, jde o vyssi cile.
    SMETY
    SMETY --- ---
    AMANT: Ne nemusíš se mě dopředu ptát, seber sebevědomí a normálně to sem napiš :))
    GREW
    GREW --- ---
    GREW: Nak mi nejdou do hlavy ty minuska a reakce, tak jenom upresnim. Odkaz na FAQ Google nebylo mysleno ani jako machrovani ani sem s nim nechtel z nekoho delat blbce, jednoduse sem chtel pomoc lidem, kteri se u nepopsanych fotek stale ptaji kdo/co to je, aby nemuseli byt odkazani na to, ze jim tady nekdo odpovi. Nic vic, nic min...
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SARAJ: Přesně! Zrovna Waltz je sice takovej mainstream, že okázalou prezentaci toho, že ho neznám, považuju teda spíš za pózu. Ale často se tu objeví osobnost z okrajových oblastí, kterými ale přispívající žije a považuje je za středobod svýho vesmíru, a tam bych popisek uvítal, protože ač mě daná oblast třeba primárně míjí, rád se dovzdělám. A to jde snáž, když vím, co hledám.
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    ALEKSANDER: Ty jsi také adept na klíčenku,))
    ENDER
    ENDER --- ---
    ALEKSANDER: protoze lidi misto toho aby pracovali, sedi na nyxu.
    AMANT
    AMANT --- ---
    SMETY: aha diky, priste se ti budu hlasit se svymi prispevky predem do posty, zda vyznivaji dostatecne sebevedome. ale ze budou bez picovin, to slibit nemuzu..
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    [PŘED A PO - debata a komentáře]

    Plus bylo vzdy takovym dobrym zvykem davat k fotkam popisky..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ALEKSANDER: žejo, odkaz na řadu snímků stejný držky vč. letopočtu a taková se z toho dělá záhada. před pár lety se ještě řeklo - poposedni si :) dneska se odkazuje na google
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam