• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    FIFI
    FIFI --- ---
    V3S: popisek davam a myslim, ze stredni vek se mne uz netyka:))
    Muj syn v roce, kdy jsem se registrovala na nyx (je to ten vlevo)

    A muj syn letos v novem nyxim triku (je to ten vpravo, sedim mu na kline)


    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: ten hroznej podchod tam ale zůstal
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: kristova noho! jsem sla dneska po estakade pesky a vubec jsem si toho nevsimla!!! O_o
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    Nádraží Vysočany Praha 9 před týdnem a včera


    VRTULKA007
    VRTULKA007 --- ---
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    V3S: yes! Kungurtug, pro všechny, kterejm příjde Huun-huur-tu moc mainstream!
    V3S
    V3S --- ---
    vidite, kdybyste k tem fotkam davali popisky misto toho, abyste blahove doufali, ze kazdej zna herce z vaseho oblibenyho filmu nebo hvezdu alternativni sceny mongolskyho alikvotniho zpevu pred 50 lety, tak se ani nedozvime, ze roste vekovy prumer nyxu, lide se dostavaji ke strednimu veku, a zjistuji, o cem to lidstvi a mezilidska komunikace vlastne je :))

    diky, pred a po! :)

    (ale osobne bych uprednostnil ty popisky, vas to nezabije, x uzivatelu nemusi reverze vyhledavat obrazky nebo se ptat a bud si jako blbci pripadat, nebo si pockat, az je z nich nekdo udela .. a cist to furt dokola taky zadna hitparada;)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    ZCR: čekám, kdy mě sežere i se psama :) musí to vydržet do zmrzlejch, pak pudou výhony na záhon :D
    ZCR
    ZCR --- ---
    IM_MORTAL: já nechci nic říkat, ale na té druhé fotce vypadá, že ještě nevečeřel
    JON
    JON --- ---
    SMETY: tadá, a klíčenka už je tu: IM_MORTAL:
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    Jedno z vlastní zahrádky - zapomenutej červenej batát a pokus o pěstování. Hned po nálezu a po šesti týdnech ve vodě. Ty původní výhonky jsem olámala ve víře, že ve vodě pustí líp kořínky, ale nedaří se jim tak dobře jako na batátu (pochopitelně), takže šlahouny a výhony na fotce "po" jsou starý asi 3-4 týdny


    SMETY
    SMETY --- ---
    AMANT: Tak a dost! Nebo bude klíčenka. :)
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    AMANT: nepřestávej! Ještě dva tři zvedací komenty a najdu si slušnou práci:D
    AMANT
    AMANT --- ---
    SMETY:kdyz to napisu jen tak, tak to ale nevygeneruje spoustu tech nesmirne zajimavych komentaru, ktere nejspis primarne slouzi ke zvednuti sebevedomi komentujicich, stanoveni obecnych hranic okazalosti a dalsich asi tisic hluboce lidskych projevu od jedincu, co k obsahu nemaji nikdy co rict, zato vyjadrovat se k forme, kterou zvolili ostatni, je pro ne nesmirne uspokojujici a pripomina jim to slast, kterou zazivali, kdyz hlidali u tabule a mohli ostatni napominat za uplny hovadiny. ta moc a spravedlnost jednoho zavazuje k ukolu cinit nezistne svet lepsim i za cenu osobnich obeti a utrpeni, jde o vyssi cile.
    SMETY
    SMETY --- ---
    AMANT: Ne nemusíš se mě dopředu ptát, seber sebevědomí a normálně to sem napiš :))
    GREW
    GREW --- ---
    GREW: Nak mi nejdou do hlavy ty minuska a reakce, tak jenom upresnim. Odkaz na FAQ Google nebylo mysleno ani jako machrovani ani sem s nim nechtel z nekoho delat blbce, jednoduse sem chtel pomoc lidem, kteri se u nepopsanych fotek stale ptaji kdo/co to je, aby nemuseli byt odkazani na to, ze jim tady nekdo odpovi. Nic vic, nic min...
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SARAJ: Přesně! Zrovna Waltz je sice takovej mainstream, že okázalou prezentaci toho, že ho neznám, považuju teda spíš za pózu. Ale často se tu objeví osobnost z okrajových oblastí, kterými ale přispívající žije a považuje je za středobod svýho vesmíru, a tam bych popisek uvítal, protože ač mě daná oblast třeba primárně míjí, rád se dovzdělám. A to jde snáž, když vím, co hledám.
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    ALEKSANDER: Ty jsi také adept na klíčenku,))
    ENDER
    ENDER --- ---
    ALEKSANDER: protoze lidi misto toho aby pracovali, sedi na nyxu.
    AMANT
    AMANT --- ---
    SMETY: aha diky, priste se ti budu hlasit se svymi prispevky predem do posty, zda vyznivaji dostatecne sebevedome. ale ze budou bez picovin, to slibit nemuzu..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam