• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    THIOPENTAL
    THIOPENTAL --- ---
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ANNONKA: Newt je mrtva, umrala v hybernaci jako mala holcicka. Na druhym obrazku uz je nekdo jinej.
    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    KARLOSK: eh???
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    MARASAN: fake. je mrtvá od roku 2179
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Newt:



    HNILOB
    HNILOB --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: a kominíci nebudou mít co žrát
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    TABBY: před lepší
    TABBY
    TABBY --- ---
    Varšava

    V3S
    V3S --- ---
    MONROE: taky pred a po ... takhle to vypadalo predtim, nez se to 100x nahralo na facebook :)

    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Zima/jaro


    MONROE
    MONROE --- ---
    1892 a aktualne.

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: pokud nejsou mastny, teda
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: jo, ale to co pise saraj, uz je trochu moc
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Tvl... tak pondelni ranni ublinknuti- checked.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    VON_GILOTINE: Pokud má ženská hezký kozy a/nebo prdel, vlasy jsou zcela podružné.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Sediny jsou sexy, change my mind
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    MCZ: víš co, furt máš štěstí, že ji můžeš zažít na koncertě. Nebo spíš že si mohl.
    Většina mých nejoblíbenějších interpretů byla mrtvá ještě před tím, než sem je znal nebo umřeli od té doby. Nebo už jsou moc stáří na to aby ještě hráli.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MCZ: :) chapu, taky se obcas zarazim, proc je nekterej muj oblibenec uz tak nejak.. starej?! A pak prijde aha moment, ze jim je 50..60..:D
    MCZ
    MCZ --- ---
    SARAJ: Ale jó, když to vyložíš takhle. :)

    Jinak jsem tím samozřejmě nechtěl naznačit, že by se snad měla Torrini barvit nebo co, bylo to spíše jen takové povzdychnutí, jak ten čas utíká. Kór, když jí poslouchám nějakých 15 nebo více let.

    (A taky teda doufám, že jsem se žádné z přítomných dam nedotkl.)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MART1NKA: První šedivý vlas jsem si našla v 17 letech. V pětadvaceti jsem už byla solidně prošedivělá, teď už nejspíš totálně (barvit se zatím přestat nehodlám).
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MART1NKA: Je mi 36 a mám solidní náběh na podobnej melír. Manžel je už skoro komplet šedivej :).
    DOKUZONTA
    DOKUZONTA --- ---
    DEADSLUT: Ja se teda od srdce zasmála. Nejen protože jsem vcera pekla linecky koláč na 3x. Vážně se pekl asi 3 hodiny.. par karambolu, ale nakonec byl fajn. Ale i diky tomu, ze jsem dnes pekla pro veganku slany tyčinky (listový plneny testo stoceny do spirály). Cením odhodlání i výsledek!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam