• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Jsou přiznané, protože: investor to tak chtěl. Celej spodek bude zaskládaný věcmi typu tiskárna a pod. Je to kout pracovny. Všechno ostatní vedení má vzduchem. A úspora peněz, z naší strany, by byla mu tam vyříznout díru do dýhovejch zad a čau :)
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Achjo, teď tu bude zase 50+ o tom, jak má kdo rád zásuvky...
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: nahodou je to super, ja nesnasim ted ten styl vsechno totalne zamaskovat. Od kuchyni pocinaje. To ze clovek presne a jasne vi kde je co a za co cokoliv otevrit misto aby patral jak to otevrit nebo zjistoval kde je lednicka a kde spizka.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    ALENNAI: ty zásuvky jsou tak příšerně přiznaný úmyslně, nebo úspora peněz?
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    Sorry za velikost.
    Vlevo vizu, vpravo dnes namontováno.
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    asi byste měli jít do [PŘED A PO - debata a komentáře]
    V3S
    V3S --- ---
    asi byste meli jit na filmovej vecirek k fridrichovejm :)

    JAFROST
    JAFROST --- ---
    JOSE_MAT: what? tak to jdu hned stahovat
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    BERRY: v kino verzi ze psa, v "directors cut" z krávy
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    Já teda vždycky oceňoval i 4 díl - Ripleyová mi tam přišla stále dost sexy a scénu pod vodou a na žebříku jsem jako náctiletej teenager miloval...některý blbý filmy prostě můžou být pro někoho klasikou :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MARASAN: hlavně se tam vůbec nestřílí, celý je to o haldě lidí lovených vetřelcem, to je podle mě skvělej krok stranou od 1. a 2. dílu
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Mně se trojka líbila, když jsem ji viděl, ale ta prodloužená SE verze je náročná na koukání - přidané scény s vetřelcem nemají žádnou nebo jen minimální postprodukci.
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    Lidi, co nedokážou ocenit Vetřelce 3 od Finchera si nezaslouží pohled na Ripleyovou ve spodním prádle :D

    Matka mi vyprávěla, že když to sem dorazilo do kin, tak lidi odcházeli totálně zelení z promítání v půlce filmu. Po akčním zábavným klasickým Cameronovi to bylo tak temný, znepokojivý a klaustrofobický, že to část diváků prostě nedala. Mně se premise, že chudák Xeník je prostě jen tvor, co chce žít jako každej jinej a aspoň je fér a není bezpáteřní kunda (na rozdíl od lidí), moc líbila. Pravý monstrum v týhle verzi byl rozhodně člověk a jeho charakter.

    Ostatně v tom spočívá celá symbolika toho sebeobětování na konci, že.

    Voda (pokud myslíme podvodní scénu s plavajícím vetřelcem) je až ve 4-tém díle. Lidi, lidi...
    BERRY
    BERRY --- ---
    MARASAN: z pejska
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    EXCITE: ve trojce je alien cow nebo alien dog (?), teda urcite v director's cutu, plus honicka ve vode. Trojka _JE_ dobra.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MARASAN: Tyjo mne tenkrát Trojka tak nasrala,že nechaly umřít jí a Hickse,že jsem se na ní podíval za trest až po příšerné čtyřce. A ono to bylo dost dobrý :)


    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BERRY: Pokrok nezastavíš, na stromě nezaparkuješ :-(
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ANNONKA: To se hloupým lidem stává.
    BERRY
    BERRY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam