• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    TANGERINE: ne, to není možný, tomu nevěřím.. takhle si nemohla vyrostout
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    TANGERINE: jeste tatu by to chtelo :)
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    máma a já/já a syn :)

    HANELA
    HANELA --- ---
    V3S: jak píše BLOWUP, byla to vilka s obrovským pozemkem, tedy obrovským na pražské poměry.

    Opuštěná byla déle, než zamýšleli, proto se tam nsatěhovali bezdomovci. Dlouho nemohli dostat stavební povolení kvůli snad nějakým nesmyslným překážkám, pak zase nastal stavební boom a nebyla vhodná stavební firma.


    V3S: a jestli to tam znáš, tak majitelé už vlastní vily postavené stejným konceptem kousek dál, na křižovatce s Českomalínskou.
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---

    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MCZ: Ta poslední verze jí ubírá hodně krásy.. jinak deska s Davidem Byrnem u nás hraje dodnes :).
    MCZ
    MCZ --- ---
    Dneska vyšlo její nové album, takže...

    Annie Clark / St. Vincent

    2009 (pravděpodobně):


    2014:


    2014 jsem těsně prošvihnul, o rok později na Colours už měla zase tmavé vlasy (to jsem ji viděl poprvé a začal poslouchat):


    2017 (ta druhá fotka je homage pro obálku německého Rolling Stone):


    2021:
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    JONEZ1: viz moje odpověď tady ALENNAI.
    JON: Nechtěli. Myslím, že to ale fakt není důležité v PŘED a PO.

    Jeli zájem o další krmení, tak tady: (sorry, vizoska je v hnusokompresi):
    Šatny v soukromé základní škole.
    JON
    JON --- ---
    ALENNAI: proc pod tim umyvadlem nakonec neni taky ta cerna deska jako na vizualizaci? To imo dobre "vystavovalo" ten ohrivac - a davalo to tak trochu lepsi smysl.
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    ALENNAI:: Diky za info. Osobne mi ta cerna stena s jednou polickou na nadobi prijde hrozne ponura, tak me zajimalo, pro koho je to urcene.
    NIKDAS:: Zrejme ten ohrivac vody je jejich produkt a kvuli tomu ma byt videt, nebo jedna deska navic uz byla "nad rozpocet", jinak si to nedovedu vysvetlit :-)
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    NIKDAS JONEZ1 ZCR: je to showroom společnosti, co se zabývá ohřevem vody, vytápěním, tepelnejma čerpadlama, rekuperací...
    Škaredej prostor presentuje průtokový ohřívač. Kafetérie je v rohu školícího prostoru a zárověň součást showroomu (pohybují se tam povětšinou lidé, kteří přišli na školení, semináře. Minimálně sem tam i koncák).
    Ne, na černé stěny se nedá malovat křídou, platí tam poměrně tvrdá štábní kultura (německá), kde malování křídou není úplně na úrovni.
    Náš instalater na to opakovaně říkal: co to je zase za kokotinu :)
    GIINGGER připravuje se tam jenom káva a maximálně se tak položí catering na tu pracovní plochu. Ano, vedle je jedna ze zasedaček.
    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    JONEZ1: Vpravo je videt nejaka zasedacka, takze to asi bude kancelarska kuchynka, tipla bych.
    ZCR
    ZCR --- ---
    NIKDAS: imho se mu honilo hlavou: "všichni instalatéři mi budou nadosrmti vděční"
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    ALENNAI:: Smim se zeptat, v jakem prostredi je ten kout postaveny (pripadne. jaky typ lidi se tam ma pohybovat)?
    A na ty cerne obklady steny jde malovat kridou? :-)
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    77WHITE: ta podlaha na prvním obrázku má tak divnou texturu, že jsem dost dlouho přemýšlel, co je vizualizace a co realita.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    ALENNAI: ta vizoska je nahodou velmi verna vysledku, popisuje to vic nez dobre. Material, geometrii, detaily. Neni buhvijak krasna a nenadchne, ale za to muze spis navrh nez ten obrazek:D
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    ALENNAI: Co se asi honilo hlavou tomu, kdo to navrhoval, že nechal otevřenej ten škaredej prostor pod dřezem...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam