• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    ALENNAI:: Diky za info. Osobne mi ta cerna stena s jednou polickou na nadobi prijde hrozne ponura, tak me zajimalo, pro koho je to urcene.
    NIKDAS:: Zrejme ten ohrivac vody je jejich produkt a kvuli tomu ma byt videt, nebo jedna deska navic uz byla "nad rozpocet", jinak si to nedovedu vysvetlit :-)
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    NIKDAS JONEZ1 ZCR: je to showroom společnosti, co se zabývá ohřevem vody, vytápěním, tepelnejma čerpadlama, rekuperací...
    Škaredej prostor presentuje průtokový ohřívač. Kafetérie je v rohu školícího prostoru a zárověň součást showroomu (pohybují se tam povětšinou lidé, kteří přišli na školení, semináře. Minimálně sem tam i koncák).
    Ne, na černé stěny se nedá malovat křídou, platí tam poměrně tvrdá štábní kultura (německá), kde malování křídou není úplně na úrovni.
    Náš instalater na to opakovaně říkal: co to je zase za kokotinu :)
    GIINGGER připravuje se tam jenom káva a maximálně se tak položí catering na tu pracovní plochu. Ano, vedle je jedna ze zasedaček.
    ZCR
    ZCR --- ---
    NIKDAS: imho se mu honilo hlavou: "všichni instalatéři mi budou nadosrmti vděční"
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    ALENNAI: Co se asi honilo hlavou tomu, kdo to navrhoval, že nechal otevřenej ten škaredej prostor pod dřezem...
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    JAKE_UP: Nebyla pointa. My nedodávali.
    MARASAN: Je to cca ve 2,5 metrech, kam se prakticky chodit nebude. Bez úchytu vršek působí daleko lépe. Už takhle je ta úchytka na botníku v kokotské výšce.
    APPU: nyx!!
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    Díky všem za odborný rozbor. Jakožto krmení házím další před a po.
    Realizace vs. hodně škaredá vizoška.
    APPU
    APPU --- ---
    vzhledem k tomu, že to neni vaše, tak vám to může bejt celý u prdele :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: spis horni skrinky dolniho obrazku nemaji madla, bud to nejsou skrinky nebo jsou to ty hrozny zamackavaci otviraky, ktery mame a jsou hrozny.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Vzhledem k tomu laminu na podlaze je tady asi stejně všechno jedno.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    LEENVECKA: myslel ty elektricky zasuvky
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Jsou přiznané, protože: investor to tak chtěl. Celej spodek bude zaskládaný věcmi typu tiskárna a pod. Je to kout pracovny. Všechno ostatní vedení má vzduchem. A úspora peněz, z naší strany, by byla mu tam vyříznout díru do dýhovejch zad a čau :)
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Achjo, teď tu bude zase 50+ o tom, jak má kdo rád zásuvky...
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: nahodou je to super, ja nesnasim ted ten styl vsechno totalne zamaskovat. Od kuchyni pocinaje. To ze clovek presne a jasne vi kde je co a za co cokoliv otevrit misto aby patral jak to otevrit nebo zjistoval kde je lednicka a kde spizka.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    ALENNAI: ty zásuvky jsou tak příšerně přiznaný úmyslně, nebo úspora peněz?
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    Sorry za velikost.
    Vlevo vizu, vpravo dnes namontováno.
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    asi byste měli jít do [PŘED A PO - debata a komentáře]
    V3S
    V3S --- ---
    asi byste meli jit na filmovej vecirek k fridrichovejm :)

    JAFROST
    JAFROST --- ---
    JOSE_MAT: what? tak to jdu hned stahovat
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    BERRY: v kino verzi ze psa, v "directors cut" z krávy
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    Já teda vždycky oceňoval i 4 díl - Ripleyová mi tam přišla stále dost sexy a scénu pod vodou a na žebříku jsem jako náctiletej teenager miloval...některý blbý filmy prostě můžou být pro někoho klasikou :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MARASAN: hlavně se tam vůbec nestřílí, celý je to o haldě lidí lovených vetřelcem, to je podle mě skvělej krok stranou od 1. a 2. dílu
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Mně se trojka líbila, když jsem ji viděl, ale ta prodloužená SE verze je náročná na koukání - přidané scény s vetřelcem nemají žádnou nebo jen minimální postprodukci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam