• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    RSZ
    RSZ --- ---
    jé, stará modelka
    TABBY
    TABBY --- ---


    Zámek Kvasetice před cca 8 lety a dnes. Zdroj, clanek.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---


    MILIS
    MILIS --- ---
    Karen Bjornson (born 1952) - American model best known as one of Halston's Halstonettes
    1977-80 vs. 2010


    V3S
    V3S --- ---
    RENAT314: to by stalo za to dat i naky "mezi" :)
    RENAT314
    RENAT314 --- ---

    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Já tam čuju osobní zkušenost zhrzeně vztaženou na celej svět, dělá to tak spousta lidí.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    TANGERINE: Většina dnešních moderních žen netouží po ničem jiným, než být matkou samoživitelkou. Tos nevěděla?
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    ATELIER: Wtf :)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    ATELIER: Ty seš ale dement. Myšleno všeobecně.
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    ILLUZE: Ano já si to tak ještě pamatuju... :-) Může to vlastně být od 1946-1995 třeba...
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    JASMINOVA:
    az na to ze to je stary aspon 10 let :-D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ATELIER: me by to zajimalo kvuli tem liscinym ocim, ktere jsou tak jine, nez maminky. Chtel bych videt z ceho vzniknul tak krasny mix :)
    TABBY
    TABBY --- ---
    Dneska mne v jednom rozhovoru zaujala paní, jíž jsem tipovala pěstěných 50 let, než tedy přišla zmínka o 41. výročí svatby ;) Takže zde Cindy McCain, 1981 a 2021.

    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Hafþór Júlíus Björnsson s otcem a dědou

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GECKO: já jen nechtěl hned vinit stavebníka, koukám na to na monitoru, podle [HWLLFFRDD @ PŘED A PO ] to vypadá na výkop pod úroveň kamennýho základu. základ navíc není v zámrzný hloubce, imho je skoro v úrovni terénu.
    nechci se v tom babrat, zajímala by mě především dohra. jestli jeli podle SP tak by z toho měli být venku
    GECKO
    GECKO --- ---
    PALEONTOLOG: No, já bych spíš tipnul, že C je správně a měli povolení a dokumentaci pro SP, kde se provedení základový spáry do detailu neřešilo a dopadlo to blbě. Tohle měl včas zarazit stavbyvedoucí nebo dozor, pokud se ale někdo takový na stavbě nacházel. Vzhledem k tomu, že prvotní odkaz je na nějaký FB nebo twitter nebo co a je tam něco jako stavbasvepomoci tak bych řekl, že majitel bez technického vzdělání a soudnosti měl na stavbě makáče bůh ví odkud bez mozku a nikoho nenapadlo, že to podkopat možná není nejlepší nápad.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ANTONIN: ta zed, jak je robustni, tak je spatna
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GECKO: bud na tenhle postup stavebko meli nebo nemeli, obnazeni zakladu na stejnou uroven je normalni
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Mně třeba jeden bratránek, když mu bylo asi 6, říkal, jak se těší, až mu bude jako mně (asi 11), že budeme stejně starý.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam