• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    BERRY: ahoj. to je národní divadlo?
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    HNILOB: na kanárech (La Palma) asi cigani nejsou...

    77WHITE: mají tu hlavně podency a jo no, nechovají se k nim dobře, bývají hodně hubení :/
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Škoda, že když už si někdo řekne, že sem něco dá, tak k tomu nenapíše aspoň heslovitě, co to je. Pak nastane kolotoč otazek. Jako... "to je Národní divadlo?" nebo "kdo to je?" atp. Bych to teda dala do záhlaví, aspoň věta by nikoho nezabila, když už to sem dává.
    BERRY
    BERRY --- ---
    Starší fotka r.1864

    HNILOB
    HNILOB --- ---
    77WHITE: spis v lokalite kde sou cigani. ti odvedou pumra na harajici fenu kdyz usnes. (tréning) :/
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    RAMJAH: takze pred i po 35 cm
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    VERSONNENHEIT: Nebo Galgo, jestli ses v lokalite kde sou podencove. Tak jako tak to bejva v tom regionu zpravidla smutnej pribeh.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    DROOPI: Uznávám, že to není úplně obvyklé, ale nic děsivého na tom není. Zlí lidé jsou děsiví, ne kosti a mrtvoly. Kosti mě baví vizuálně už od dětství, sbírali jsme s bráchou zvířecí kosti v lese a stavěli jsme z nich pak "kostnice". Před lety jsem se ke své dětské zálibě vrátila.


    ZCR: Tady jde husí krk strmě přímo kamsi do zdi, bez sifonu :(
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    JONEZ1: podle mě to je Podenco Canario nebo kříženec z něj vzešlý, za života mohl vypadat nějak takhle

    HNILOB
    HNILOB --- ---
    DROOPI: tak Lego zachvíli omrzí :D
    ZCR
    ZCR --- ---
    VERSONNENHEIT: jestli do odpadu jako do umyvadla, tak by se na tebe měly nedočkavě cenit v sifonu. Jestli do odpadu jako do hajzlu, tak jsou v hajzlu.
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    VERSONNENHEIT: trochu me ta tvoje zaliba děsí.....
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    VERSONNENHEIT:: opet krasna prace. Tohle bude asi nejaky pes, vid?
    Mimochodem, lebka bez hornich spicaku ma celkem velkej komickej potencial, na tvem miste bych to tak nechal.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Našla jsem další mrtvolu s nejasnou historií, chyběla tomu přední noha a pánev se stehny...
    Vždycky se modlim, když to nesu v batohu, aby se mi něco nestalo a nejelo se do nemocnice :)))
    Tady to bylo naštěstí už bez hmyzu a pěkně vyschlé, ale o to hůř šla oddělit přischlá kůže a vazy od kosti, za studena vůbec, chtělo to povařit. Stala se mi začátečnická chyba, kdy jsem netušila, že se můžou uvolnit v hydroxidu zuby a podařilo se mi horní špičáky asi při proplachování spláchnout do odpadu, jelikož tam byly a prostě je nemám :/ Zkusím asi koupit nějaké fimo a vymodelovat / nabarvit.







    HANELA
    HANELA --- ---
    SALVATOR: on zemřel? Škoda, byl to prima člověk! :(
    V3S
    V3S --- ---
    SALVATOR: prikladam i jeho blog ... budiz mu zeme lehka

    Přehled srovnávacích fotek
    http://srovnavacifotky.blogspot.com/
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Sorry, tohle neni zrovna před a po, ale úplnou náhodou sem neska přišel na to, že zejtra má pohřeb jistej Václav Víšek, autor spousty před a po fotek, který se častokrát objevily i tady a který sou nezaměnitelný díky růžovýmu fontu letopočtu, kterým svoje fotky opatřoval. Myslel sem, že by si docela zasloužilo zmínit to tady.

    Jedna od něj z mejch rodnejch Vinohrad, s mojí rodnou základkou.

    SKUTRJOHNY
    SKUTRJOHNY --- ---
    NIKDAS: podle poradi fotek i dle komentare
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: není moje :) moje ta modrá krabice 🤣
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam