• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    DROOPI: Uznávám, že to není úplně obvyklé, ale nic děsivého na tom není. Zlí lidé jsou děsiví, ne kosti a mrtvoly. Kosti mě baví vizuálně už od dětství, sbírali jsme s bráchou zvířecí kosti v lese a stavěli jsme z nich pak "kostnice". Před lety jsem se ke své dětské zálibě vrátila.


    ZCR: Tady jde husí krk strmě přímo kamsi do zdi, bez sifonu :(
    ZCR
    ZCR --- ---
    VERSONNENHEIT: jestli do odpadu jako do umyvadla, tak by se na tebe měly nedočkavě cenit v sifonu. Jestli do odpadu jako do hajzlu, tak jsou v hajzlu.
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    VERSONNENHEIT: trochu me ta tvoje zaliba děsí.....
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    VERSONNENHEIT:: opet krasna prace. Tohle bude asi nejaky pes, vid?
    Mimochodem, lebka bez hornich spicaku ma celkem velkej komickej potencial, na tvem miste bych to tak nechal.
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Našla jsem další mrtvolu s nejasnou historií, chyběla tomu přední noha a pánev se stehny...
    Vždycky se modlim, když to nesu v batohu, aby se mi něco nestalo a nejelo se do nemocnice :)))
    Tady to bylo naštěstí už bez hmyzu a pěkně vyschlé, ale o to hůř šla oddělit přischlá kůže a vazy od kosti, za studena vůbec, chtělo to povařit. Stala se mi začátečnická chyba, kdy jsem netušila, že se můžou uvolnit v hydroxidu zuby a podařilo se mi horní špičáky asi při proplachování spláchnout do odpadu, jelikož tam byly a prostě je nemám :/ Zkusím asi koupit nějaké fimo a vymodelovat / nabarvit.







    HANELA
    HANELA --- ---
    SALVATOR: on zemřel? Škoda, byl to prima člověk! :(
    V3S
    V3S --- ---
    SALVATOR: prikladam i jeho blog ... budiz mu zeme lehka

    Přehled srovnávacích fotek
    http://srovnavacifotky.blogspot.com/
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Sorry, tohle neni zrovna před a po, ale úplnou náhodou sem neska přišel na to, že zejtra má pohřeb jistej Václav Víšek, autor spousty před a po fotek, který se častokrát objevily i tady a který sou nezaměnitelný díky růžovýmu fontu letopočtu, kterým svoje fotky opatřoval. Myslel sem, že by si docela zasloužilo zmínit to tady.

    Jedna od něj z mejch rodnejch Vinohrad, s mojí rodnou základkou.

    SKUTRJOHNY
    SKUTRJOHNY --- ---
    NIKDAS: podle poradi fotek i dle komentare
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: není moje :) moje ta modrá krabice 🤣
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    RAMJAH: předtím 17 cm, po 12 cm.
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    NIKDAS: moje chyba :) nahoře je jasně PO :)
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    RAMJAH: Podle pořadí fotek jsem myslel, že jsi ho za 5 měsíců zvládl zlikvidovat :D
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    Z vlastní zahrady :) aneb 5 měsíců sem tam něco a je hotovo:)

    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    JONEZ1, RSZ:: v jednu hodinu v noci mi to prislo dobry, po 12 hodinach to je moc i na mne :-). Smazal jsem se.
    RSZ
    RSZ --- ---
    jé, stará modelka
    TABBY
    TABBY --- ---


    Zámek Kvasetice před cca 8 lety a dnes. Zdroj, clanek.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---


    MILIS
    MILIS --- ---
    Karen Bjornson (born 1952) - American model best known as one of Halston's Halstonettes
    1977-80 vs. 2010


    V3S
    V3S --- ---
    RENAT314: to by stalo za to dat i naky "mezi" :)
    RENAT314
    RENAT314 --- ---

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam