• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    MATT
    MATT --- ---
    TARMAQ: Nedokážu to vysvětlit, ale můj mozek háčky a čárky občas přidává i tam, kde nemaj bejt. děje se mi to když píšu na klávesnici i tužkou.

    a abych nebyl offt přidávám kočíčku ;)

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    THAIGRR: to mi neco pripomina

    Internetem koluje nové logo Škodovky. Má to ale jeden háček. Nepochází ze ŠKODA AUTO. – POOH.CZ
    https://pooh.cz/2021/02/06/internetem-koluje-nove-logo-skodovky-ma-to-ale-jeden-hacek-nepochazi-ze-skoda-auto/

    06/02/2021
    ...
    Na Linkedin k tomu Pavel Jína, tiskový mluvčí a PR manažer ŠKODA AUTO Česká republika říká: Tento údajný návrh loga, který se v těchto dnech objevuje na českém internetu, nepochází ze ŠKODA AUTO. Jako firma s ním nemáme nic společného.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    GREW: Později se však ukázalo, že logo kolující po internetu nemá s mladoboleslavskou automobilkou nic společného. „Škoda nebude komentovat spekulace týkající se dalšího vývoje své korporátní identity. Nicméně údajný návrh nového loga, které se nyní objevuje na českých i zahraničních internetových serverech, nepochází z naší společnosti,“ vysvětlil Pavel Jína z českého zastoupení značky Škoda.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    CROMWELL: A krmí se žlící.
    GREW
    GREW --- ---
    DAVE8452: Zajimalo by me, jestli designer, co delal ten novej navrh vedel, ze to logo je okridleny sip...
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NANTHEI: nejlepší je "poraďit", to přece nemůže být překlep, napsat ď už vyžaduje práci..
    DAVE8452
    DAVE8452 --- ---
    THAIGRR: Meteorit padající do misky :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    JAMILLOS: a máš v tom úplnou pravdu, já se s tím setkávám pořád. Pro rusackomily a příznivce zemana jsem vitac, pravdolaskar nebo Pražská kavarna. pro příznivce pirátů, 99 pohlaví a vitace jsem zase nacek a fasoun, a tak bych mohl pokračovat. Taky mě to štve, protože ve skutečnosti je většina lidí málo vyhraněných a žádný extrém nevyhledavaji.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    NANTHEI: nahodou verlyba je supr, tu budu pouzivat. Stejne jako bungr:)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    KLAIR: a všimla sis, že CELÝ ten post napsal úmyslně s chybami? ;) že tě zarazil "hold" a ne třeba "verlyba", to je zajímavý.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    ANCHATON: holt... hold je "pocta"
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    FALLENANGEL: Možná. Jen pořád narážím na to samý. Měl bych se na to asi koukat jungovsky.
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    JAMILLOS: To zni jako volani o pomoc. Trapi te neco? Nejaka Krize Kristovych Let?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    TABBY: Normální Jeremy Clarkson, pohoda.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    SALVATOR: Vsak ja vim, ale tohle byla jen jedna ukazka za mnohe. Je to vsude kolem, I tell you!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    JAMILLOS: Stejně v případě, o kterým sme se spolu bavili nedávno v poště, i tady naprosto absurdně vážně bereš něco, co bylo evidentně myšleno jako humor. Nežer to tak.
    ANCHATON
    ANCHATON --- ---
    JAMILLOS: hold si s ťim budes muset poraďit..pardom a priste uz jen v komentarich na fotky. Nedelejme z toho verlybu.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Mně se líbí ten nádhernej klasickej černobílej extrém, tolik v současný době propagovanej. Když někdo výjimečně upozorní na nějakou vyloženou jazykovou prasárnu, je většinou ihned označen za grammar nazi (což evokuje pedanta, kterej každýho pořád opravuje). Takže buď psát jako totální prase, nebo jsem – v případě drobnýho upozornění – grammar nazi. Nic mezi neexistuje, to je přísně zakázáno! Nikdo (mimo příslušný auditka) už se prakticky nesmí ani zmínit o češtině – dorozumívacím to prostředku, kterej denně používáme ke komunikaci (a ku smůle některejch je jeho individuální úroveň taky vizitkou). Naproti tomu o takový matice ve formě nějakýho počítání mluvíme často, včetně opravování někoho, kdo se třeba splete. Slyšel jste někdo někdy pojem typu math nazi? Algebra nazi? Já fakt ne.

    Zkrátka klasickej černobílismus – buď jsi s náma, nebo jsi proti nám.
    Prase, nebo grammar nazi. Nic mezi.
    Svědek covidův, nebo chřipečkář, nic mezi.
    Nácek, nebo vítač, nic mezi.
    Dobytek, nebo gretén, nic mezi.
    Mainstreamovej hltač, nebo konspirační teoretik, nic mezi.

    Až to těm lidem jednou dojde, bude tu (druhej?) big bang...
    Over and out.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LEENVECKA: tím chceš říct, že ani ten facelift mamby nepřipomíná to lambo, že ? a zelená, kterou škodovka používá max 20 let je tradiční a vůbec nenapodobuje zavedený matadoři, že
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    JIMX: Rad ti je vipichnu sam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam