• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    LEENVECKA: dík :-)
    AMANT
    AMANT --- ---
    DROOPI: ale funguje, musis tam dat poradnou vrstvu a zabalit do folie
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    AMANT: já jsem vegan
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    AMANT: ta mast moc nefunguje, daval mi ji tater na vnitrni stranu ruky a prislo mi to naprosto stejny
    AMANT
    AMANT --- ---
    LEENVECKA: no to ja tam mam taky jedno, akoratze pulmetrovou krakatici:))
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    AMANT: hela ja mam taky jedno na boku, sice jen dotworking a zas tak hrozny to nebylo :) a to mam celkem dost z jehel respekt.

    ENKATT: nadherny!! :)
    AMANT
    AMANT --- ---
    ENKATT: mozna az se mi ustali hormony po krizi stredniho veku, tak se to taky zlepsi..
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    AMANT: aha :-D to neznám. mám asi práh bolesti jinde, občas u toho skoro usnu, uprostřed zad to je jako příjemný škrabání a bok je trošku nepříjemný, ale to je tak všechno.
    AMANT
    AMANT --- ---
    ENKATT: cheatovat -cainovou masti:))
    https://www.drmax.cz/emla
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    AMANT: co je emlovat?
    AMANT
    AMANT --- ---
    ENKATT: emlujes, nebo do zivyho? ja z toho kerovani na boku normalne se*u atomovy hriby a bez emly to proste nedavam.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    HARDCABB:
    ty jo, omlouvám se za OT - ale ten člověk vypadá jak nějake příbuznej Honzy Ungera..

    ENKATT
    ENKATT --- ---
    Někdy během lockdownu jsem se rozhodla, že když nemůžu kupovat letenky, zainvestuju do renovace zad. Nejstarší část dole byla z roku 1996, další pak vznikaly v průběhu let, bylo to od 4 různých lidí a už to vážně chtělo změnu. Samozřejmě, že výsledek je dost ovlivněný omezenými možnostmi vzhledem k tomu, co už tam bylo a plánuju ještě později doladit pár detailů.
    Chudák tatérka si to fakt užila, v životě už ji asi nikdo neukecá na další předělávku. :-)))
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    COSMY
    COSMY --- ---
    jiri racek


    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    24 hodin rozdil v Moravske Nove Vsi

    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    Braunův betlém u Kuksu.













    NOXIUS
    NOXIUS --- ---
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    “(Left) The artist Eugen Stepanovich Kobytev the day he went to the front in 1941. (Right) In 1945 when he returned”.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam