• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ADAMIRA: "Mladý dneska úplně ztrácí kontakt s koňmi", budu nově používat.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    ADAMIRA: Cliché kecy.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    BOYLER: tak tady byl spíš point v tom si zabulet a zanadávat na mladý, halt stárnoucí muž kterej ztrácí půdů pod nohama ;)

    Když byl Howking mladej, v roce 1931, tak zase chodili po světě jiný Howkingové který se ofrňovali nad tím jak mladý jezdí ve vozech co pohání spalovací motory a jak ty mladý dneska uplně ztráci kontakt s koňmi, jak se svítí elektřinou a ty mladý neví co to je petrolejka dneska no a za 50 let bude chodit nová generace howkingů, nasranejch jak je dneska všechno v čipu v zápěstí a budou vzpomínat na ten pocit když strháváš folii z novýho iphone :)

    Cílem v celmy tomhle koloběhu je udržet si co nejdelší dobu nadhled a co nejpozději se propadnout do fosilního vzpomínání na doby, kdy byla tráva ještě krásně zelená a neznamená to, že u toho nemůžeš fotit flexaretou a k tomu vlastnit sbírku vyřazených relé z telefoních ústředen
    SMETY
    SMETY --- ---
    LOJZEE: Fakt by mě zajímal seznam těch filmů
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    VYHULENY_UFO: k tomu by se hodil ten obrázek co udělalo piko s lidmi…
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //snad nebylo

    https://twitter.com/mrdnik/status/1423550381766893574
    Jak Vás změní pár let práce pro Babiše...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MADCAT: myslíš tlusté katalogy Conrad? :)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    HOWKING: Vzpomínám a hrozně rád bych je kdysi tenkrát nevyhodil. Dodnes mě to mrzí, tím hůř, že už ani nevím co to bylo za prodejce (mám teď na mysli takový ty různý zásilkový obchody hlavně z Německa atd., cca 80. léta. Kdyby někdo věděl kde najít třeba i v PDF, klidně do pošty, ať to tu nezaplevelujeme...)
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    HOWKING: On to sice Salvator napsal, ale fotím na analog včetně Polaroidu a neměnil bych.
    Desky poslouchám na gramofonu a jsem rád, že si na cestu můžu pustit hudbu z jedné krabičky, kterou je telefon.
    Samotný browsery mě v telefonech neskutečně serou, tudíž stejně zapínám noťas.
    A pager jsem nikdy neměl, což mne neskutečně mrzí,))
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    HOWKING: taky doufám :D
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    MP3 a MP4 přehrávače 8 400 Kč a více – Heureka.cz
    https://mp3-prehravace.heureka.cz/f:p:5/
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Vzpomínáte na ty katalogy s elektronikou? (doufám, že dostanu ban i tady za to, že na diskuzním foru diskutuju)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    KEL: Jo, jsou. Ale nejsou moc mezi lidma. Jen hrstka to má. Chybí mi ta variabilita, každý měl jinou techniku, bylo na co koukat, co obdivovat. Teď mají všichni ten Chujavej a snobi Jafoun a tím to končí. Jak by točila kamera kdyby se nemusela vejít do mobilu. Jak by hrál walkman, když by měl dost místa na špičkový da převodník, vychytaný koncák. Jak bude vypadat obsah, když mladí už v podstatě počítač nepoužívají a vše se kroutí víc a víc pro pidi display? Všechno je v jednom, ale vše je ošizené. A lidem to stačí.
    KEL
    KEL --- ---
    HOWKING: a nejsou snad? Skvělý kamery, foťáky s úžasným dynamickým rozsahem, chytrý hodinky, hi-fi přehrávače do kapsy...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HOWKING: No já ti nevím, ale nemám moc pocit, že by na spotřební elektronice bylo někdy něco nějak extra osobitýho. Vždyť to sou jen v zásadě věci, který chceš jen mít šikovně při ruce, když chceš udělat fotku, poslechnout si hudbu, není zjistit čas. Jejich sdružení do jednoho zařízení jen podporuje to, že to máš při ruce, když chceš. A na rovinu, třeba walkman podle mě taky nikdy nebyl víc, než jen plastová krabička. Navíc ne úplně šikovná, s jediným účelem.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    SALVATOR: Dnes by byly jiné technologie a jistě zase vychytané a unikátní. A hlavně osobité. Co je osobitého na destičce kromě toho, že jedna je z hliníku, druha z plastu a třetí ze skla.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HOWKING: Jak jako připravila o možnost? Někdo ti brání používat Polaroid, walkmana, nebo dokonce nosit digitálky? Kdyby ses pokusil natočit video na VHS kameru, přiběhne nějaká technologická policie, přetáhne tě po pazouře pendrekem, seberte kameru a vnutí ti mobil?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    LOJZEE: Debilní obdélníková uniformní placka nás připravila o možnost vlastnit krásné jednoúčelové technologické a designové skvosty.
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    NJAL: v podstatě je digitální fotografie instantní jako polaroid, jedinej analog, u kterýho byla fotka ihned ,)))
    NJAL
    NJAL --- ---
    LEENVECKA: A papirove fotky z mobilu take nelezou ;-)
    RSZ
    RSZ --- ---
    LEENVECKA: ok boomer
    ..já jen že většina 8letých a více teď u pc seděla 5hodin denně rok
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam