• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    LOGO: Ty jsi další ze zástupu idiotů, kvůli kterejm remcám a "plivu jed". Pevně věřím, že nějaká velká apokalypsa by lidstvu prospěla. A je mi jedno, jestli bych přežil, nebo přežil třeba s jednou nohou, nebo třeba chcíp. Umřít samozřejmě nechci, nicméně je třeba si uvědomit, že stát se ti může kdykoliv cokoliv nečekaného. Mimochodem, můj život je skvělej, občas to skřípe, ale aspoň to má šmrnc. Provaz hodím možná tobě do řeky, když se budeš topit. Na hlavu rozhodně slabej nejsem, ale díky za starost. Mě totiž neskutečně sere ta všezdejší hyperkorektnost. Kde jsou kurva ty doby, kdy se daly názory rozporovat betelnejma nadávkama a zůstat u toho v míru. Děda byl cholerik, máma taky, já su taky. Prostě to tu moc prožíváte. Doporučuji týdenní pobyt v Ostravě. Pak ti piča, pičo, nebude do piče připadat, pičo, jako sprosté slovo, pičo! A vůbec, stav se na návštěvu, dělám nejlepší kafe široko daleko.
    LOGO
    LOGO --- ---
    BURKHAR: ty jseš tak zapšklej, všude jen neustále pliveš jed. Tvůj život musí stát strašně za hovno, když tě nějaký vnitřní pnutí neustále nutí bejt jen zlej a otravnej jak svítiplyn. Řekl bych ti tak se na to vyser a hoď si provaz, třeba se ti uleví, ale říkat ti to nebudu. Co když jseš slabší na hlavu, vážně to uděláš a pak mně to někdo bude dávat za vinu. Ty příběhy se staly. Nezávidím ti tvůj mindset, musí to bejt peklo :b
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    S_O_U_L_MAN: klasika no, tak promiň :D
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Uf, z toho bych chytil klaustrofobii 😳
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    DAVETESS: tady mas nejaky dalsi chybejici dilky:)
    DAVETESS
    DAVETESS --- ---
    BRETHA:
    Výroba legendární rekvizity: Pulse rifle M41A (Aliens 1986)

    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ENDER
    ENDER --- ---
    VYHULENY_UFO: neco horsiho, v brne..
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    BURKHAR: tvoje matka před tvym porodem a následně po tvym porodu ;) já vim, je už mrtvá ;)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    BURKHAR: hlavně že ty seš vyloženě etalon krásy, vole.
    minimálně vidíš, že reaguje na Sitha, který tam píše "Wachowskis", tj. bratři a později sestry Wachowské. že máš ty jeho nebo on tebe v ignore fakt není problém toho, kdo ten původní post dál rozvíjí.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    BURKHAR: zijes holt v matrixu.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NANTHEI: Nevidím, na co reaguje. Vidím dvě hnusný mařky a popisek / reakci žádnou.
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    BURKHAR: a můžeš si přečíst, na co Kayla reaguje?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Můžete k těm random lidem aspoň dávat, kdo to je? Ani hnusnou růžovou dredařku a ani tu tlustou piču neznám.
    KAYLA
    KAYLA --- ---
    SITH: Well, actually ...

    SITH
    SITH --- ---
    Wachowskis

    JANDOS
    JANDOS --- ---
    1 Year Difference: Full Thickness Skin Graft, Radial Forearm Free Flap with Intrega
    BRETHA
    BRETHA --- ---
    Hunslet ATT77 - letistni tahac
    APC - film Aliens (1986)

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    AETHER: Nebylo by lepší ty vlasy učesat?
    AETHER
    AETHER --- ---
    Z vlastní zahrádky. Ani to nebylo z Wishe🙈

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam