• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SCHWAB: Už mám dva roky podepsanou kremaci, žádnej masovej hrob se konat nebude. Instrukce, kde mě vysypat a urnu rozmlátit palicí, jsou u notáře. Takžá já su klidné.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    THEFLON: Kdepak, takhle to nefunguje. Kdybych umřel, přidával bych těm idiotům procenta. A to nechci.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    THEFLON: když ho to zbaví 65-70% idiotů, tak ho furt budou obklopovat ti 0-65% a 70-100%. :P
    a to je uplně nejhorší možnost, kterou mu nabízíš :D
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    SCHWAB: Chápu kam směřuješ...třeba bude po smrti uložený do masového hrobu 😉 A jen idiot může predikovat, kolik procent idiotů ho v ten moment obklopí.
    Ale pokud to bude pouze 65 - 70% idiotů z celku...tak si vlastně polepší. Nemyslíš SCHWABE? 😄
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    THEFLON: jakože ho po smrti bude obklopovat ještě 35-30 % idiotů, kteří ho obklopují teď?? ty vole, to bych nechtěl... to je peklo!

    a vůbec, vy idioti, naučte se rozdíl mezi 10% a 10 %.
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    BURKHAR: Buď vděčný za to, že tady ti idioti jsou. Na kom jiném bys jinak mohl ventiloval svojí frustraci z idiotů?

    P.S. proč nechceš umřít? Smrt je osvobozující! Když už nic jiného, tak tě zbaví 65 - 70% idiotů, kteří tě obklopují.
    To už stojí za zvážení...nemyslíš? 🤔🤷🏻‍♂️
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    LOGO: Nikde netvrdím, že všichni jsou idioti. Jenom 65 - 70% lidské populace této planety. Bývaly časy, kdy i tady, na toxickym NYXu, bylo těch idiotů procentuálně méně. Ale s pozvánkama se to posralo.
    LOGO
    LOGO --- ---
    BURKHAR: jojo, všichni jsou idioti, jen ty nejseš :b.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    LOGO: Ty jsi další ze zástupu idiotů, kvůli kterejm remcám a "plivu jed". Pevně věřím, že nějaká velká apokalypsa by lidstvu prospěla. A je mi jedno, jestli bych přežil, nebo přežil třeba s jednou nohou, nebo třeba chcíp. Umřít samozřejmě nechci, nicméně je třeba si uvědomit, že stát se ti může kdykoliv cokoliv nečekaného. Mimochodem, můj život je skvělej, občas to skřípe, ale aspoň to má šmrnc. Provaz hodím možná tobě do řeky, když se budeš topit. Na hlavu rozhodně slabej nejsem, ale díky za starost. Mě totiž neskutečně sere ta všezdejší hyperkorektnost. Kde jsou kurva ty doby, kdy se daly názory rozporovat betelnejma nadávkama a zůstat u toho v míru. Děda byl cholerik, máma taky, já su taky. Prostě to tu moc prožíváte. Doporučuji týdenní pobyt v Ostravě. Pak ti piča, pičo, nebude do piče připadat, pičo, jako sprosté slovo, pičo! A vůbec, stav se na návštěvu, dělám nejlepší kafe široko daleko.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    DAVETESS: M56 Smart Gun, co mela Vasquez a Drake, zas byl nemeckej kulomet se zbytkama motorky jako handle :-)
    LOGO
    LOGO --- ---
    BURKHAR: ty jseš tak zapšklej, všude jen neustále pliveš jed. Tvůj život musí stát strašně za hovno, když tě nějaký vnitřní pnutí neustále nutí bejt jen zlej a otravnej jak svítiplyn. Řekl bych ti tak se na to vyser a hoď si provaz, třeba se ti uleví, ale říkat ti to nebudu. Co když jseš slabší na hlavu, vážně to uděláš a pak mně to někdo bude dávat za vinu. Ty příběhy se staly. Nezávidím ti tvůj mindset, musí to bejt peklo :b
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    S_O_U_L_MAN: klasika no, tak promiň :D
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Uf, z toho bych chytil klaustrofobii 😳
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    DAVETESS: tady mas nejaky dalsi chybejici dilky:)
    DAVETESS
    DAVETESS --- ---
    BRETHA:
    Výroba legendární rekvizity: Pulse rifle M41A (Aliens 1986)

    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ENDER
    ENDER --- ---
    VYHULENY_UFO: neco horsiho, v brne..
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    BURKHAR: tvoje matka před tvym porodem a následně po tvym porodu ;) já vim, je už mrtvá ;)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    BURKHAR: hlavně že ty seš vyloženě etalon krásy, vole.
    minimálně vidíš, že reaguje na Sitha, který tam píše "Wachowskis", tj. bratři a později sestry Wachowské. že máš ty jeho nebo on tebe v ignore fakt není problém toho, kdo ten původní post dál rozvíjí.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    BURKHAR: zijes holt v matrixu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam