• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    NJAL
    NJAL --- ---
    NELLAS: Ale jen v Ostrave.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DIVER: Takže to opakované pičování do pošty a výzvy, ať nejsem piča, byla jen taková lehká společenská konverzace a přání dobrého dne?
    DIVER
    DIVER --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: ale stejně mě to na ten týden v Ostravě navnadilo :)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    DIVER: ne. je to pořád kokot.
    DIVER
    DIVER --- ---
    zase jako za tohle si BURKHAR: klidně zaslouží devět bodů z deseti. pobavilo :)

    "Doporučuji týdenní pobyt v Ostravě. Pak ti piča, pičo, nebude do piče připadat, pičo, jako sprosté slovo, pičo!"
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    Cirilla Fiona Elen Riannon

    LOGO
    LOGO --- ---
    WRNQ: jo, třeba si nasekat dřevo na topení, bude mu menší zima v chatrči a třeba bude aspoň jeden den plivat trochu míň :b
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    WRNQ: Jen ho nech. Náhodou, ten člověk je takovým krásným případem pozitivního hovada. Já jsem třeba hovado negativní, se mnou je to horší. :)
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Kdyby se všichni lidi na nyxu chovali jak tady tenhle filozof z chatrče, tak už to tady dávno hoří v plamenech pekelných.

    Drž chvilku pysk a běž dělat něco opravdovýho, pls.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NOIK: To dřív pošlu fotku tebe s kulema PŘED a za minutu bez PO.
    NOIK
    NOIK --- ---
    BURKHAR: tak až budeš v tý urně tak sem hoď svojí fotku před a po
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SCHWAB: Už mám dva roky podepsanou kremaci, žádnej masovej hrob se konat nebude. Instrukce, kde mě vysypat a urnu rozmlátit palicí, jsou u notáře. Takžá já su klidné.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    THEFLON: Kdepak, takhle to nefunguje. Kdybych umřel, přidával bych těm idiotům procenta. A to nechci.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    THEFLON: když ho to zbaví 65-70% idiotů, tak ho furt budou obklopovat ti 0-65% a 70-100%. :P
    a to je uplně nejhorší možnost, kterou mu nabízíš :D
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    SCHWAB: Chápu kam směřuješ...třeba bude po smrti uložený do masového hrobu 😉 A jen idiot může predikovat, kolik procent idiotů ho v ten moment obklopí.
    Ale pokud to bude pouze 65 - 70% idiotů z celku...tak si vlastně polepší. Nemyslíš SCHWABE? 😄
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    THEFLON: jakože ho po smrti bude obklopovat ještě 35-30 % idiotů, kteří ho obklopují teď?? ty vole, to bych nechtěl... to je peklo!

    a vůbec, vy idioti, naučte se rozdíl mezi 10% a 10 %.
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    BURKHAR: Buď vděčný za to, že tady ti idioti jsou. Na kom jiném bys jinak mohl ventiloval svojí frustraci z idiotů?

    P.S. proč nechceš umřít? Smrt je osvobozující! Když už nic jiného, tak tě zbaví 65 - 70% idiotů, kteří tě obklopují.
    To už stojí za zvážení...nemyslíš? 🤔🤷🏻‍♂️
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    LOGO: Nikde netvrdím, že všichni jsou idioti. Jenom 65 - 70% lidské populace této planety. Bývaly časy, kdy i tady, na toxickym NYXu, bylo těch idiotů procentuálně méně. Ale s pozvánkama se to posralo.
    LOGO
    LOGO --- ---
    BURKHAR: jojo, všichni jsou idioti, jen ty nejseš :b.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    LOGO: Ty jsi další ze zástupu idiotů, kvůli kterejm remcám a "plivu jed". Pevně věřím, že nějaká velká apokalypsa by lidstvu prospěla. A je mi jedno, jestli bych přežil, nebo přežil třeba s jednou nohou, nebo třeba chcíp. Umřít samozřejmě nechci, nicméně je třeba si uvědomit, že stát se ti může kdykoliv cokoliv nečekaného. Mimochodem, můj život je skvělej, občas to skřípe, ale aspoň to má šmrnc. Provaz hodím možná tobě do řeky, když se budeš topit. Na hlavu rozhodně slabej nejsem, ale díky za starost. Mě totiž neskutečně sere ta všezdejší hyperkorektnost. Kde jsou kurva ty doby, kdy se daly názory rozporovat betelnejma nadávkama a zůstat u toho v míru. Děda byl cholerik, máma taky, já su taky. Prostě to tu moc prožíváte. Doporučuji týdenní pobyt v Ostravě. Pak ti piča, pičo, nebude do piče připadat, pičo, jako sprosté slovo, pičo! A vůbec, stav se na návštěvu, dělám nejlepší kafe široko daleko.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam