• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    AMANT
    AMANT --- ---
    kyš kyš!:)))
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    BURKHAR: ty seš fakt největší mrdka z celýho nyxu!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    VYHULENY_UFO: Karma je zdarma!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    BURKHAR:

    Moderátor Medúzy a poslanec Juchelka: Smrt syna (†10) jsem kvůli politice neodtruchlil | Blesk.cz
    https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/608035/moderator-meduzy-a-poslanec-juchelka-smrt-syna-10-jsem-kvuli-politice-neodtruchlil.html
    ...
    Od lékařů se drsnou diagnózu dozvěděl, když byly synovi čtyři roky. V roce 2017, kdy jeho rodinná tragédie vrcholila, se rozhodl kandidovat do poslanecké sněmovny.

    „Já to potřebuji ještě více zpracovat, abych se mohl úplně nadechnout a jít životem dál. I díky předvolební kampani v roce 2017 a politice jsem na to neměl dostatek času a soustředění. Další členové rodiny na to čas a prostor měli, vidím u nich, že to pro ně bylo očistné. Já jsem na tom zatím oproti nim hůř,“ reflektuje na uplynulé dva roky Juchelka.
    ...
    „Předloňská předvolební kampaň mi alespoň trošičku odsouvala a oddalovala myšlenky na smrt mého syna. Jinak bych se tím trápil každou minutu. Práce sice může přebít soukromé problémy, ale pořád mám ještě pocit, že jsem to neodtruchlil tak, jak jsem měl, abych se s tím vyrovnal,“ dodal ke své životní tragédii Juchelka, který se i kvůli své zkušenosti teď v politice angažuje především v rodinných tématech.
    ...
    AMANT
    AMANT --- ---
    BURKHAR: jj, a bylo to hazardni!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    FRENNET: Ne. To byla ta hitparáda pro dementy a volalo se tam?
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    AMANT: no to ja taky, ale na midgeta a jeho poskoka jsem si cas udelala :D
    AMANT
    AMANT --- ---
    FRENNET: nemel cas, pronasledoval sneky!
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    BURKHAR: ty jsi nesledoval Meduzu?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    OUKE: Co to je za retarda? Můžete k těm neznámým hovnům dávat sakra jména?
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    OUKE: Přesná Family Guy brada.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---








    Bourání slavného šumavského hotelu RIXI šokovalo veřejnost, demolici nebylo možné nijak zabránit | Zprávy | Plzeňská Drbna - zprávy z Plzně a okolí
    https://plzenska.drbna.cz/zpravy/6350-bourani-slavneho-sumavskeho-hotelu-rixi-sokovalo-verejnost-demolici-nebylo-mozne-nijak-zabranit.html
    NJAL
    NJAL --- ---
    HOMOLOVKA: Ruce. Ma je porad stejne.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    a na cem ze to tahle mařka bez vkusu tak strasne zamakala? MLM? nebo ze si zalozila kadernictvi a ma pet zamestnankyn?
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    HOMOLOVKA: jak někdo zmínil, bude tam hodně velký vliv hrát úhel focení a filtry.
    Tady mi přijde, že to je furt stejná teta.
    OUKE
    OUKE --- ---
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SITH: Coze? Vraci se "Pink Pussies 42" a "ATM"?! Cool!
    SITH
    SITH --- ---
    Clerks 2 / Clerks 3

    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    CORNELA: ty tečky těsně pod očima, to je taky tetování? Napadlo mě, že jsou to mateřská znaménka, ale dřív je tam neměla (jasně, mohly být zamaskované makeupem, ale zase nevěřím, že by nešly vidět vůbec nikdy...)
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    Ta za to taky slušně zatáhla :D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam