• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    MLIKARNA: zkousel jsi uz drevo ve spojeni s epoxy? vzdycky kdyz to vidim na trubce tak jen slintam jak to hezky vypada :)
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    KATIA: myslím, že tu hranici mezi tím, že je někdo politicky orientovaný jako idiot a tim, že pro něj karma smrt dítěte tu asi vnímá cca 99% lidí, pro to 1% není asi hanlivejsiho označení než burkhar..
    KATIA
    KATIA --- ---
    MLIKARNA: ja na něj teda dnes taky nemyslela v dobrém (na Juchelku, o jeho osobní situaci jsem taky nevěděla), ale tohle mě naštvalo: https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3426034-prarodicum-pecujicim-o-vnoucata-snizil-stat-pestounsky-prispevek-musi-se-starat-i-tak
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    já mám jenom jednu věc a leží mi na srdci, fakt to není kalich nýbrž pohár
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    To znam z ikey tyhle drevomisky, co bude priste, korytka, kamennyhrnky? Porcelan dustojny a starozitny, spolecne s poradnou sadou priboru, tot jediné opravdove lidstvi. Tyhle sarlatanske navraty do praveku každého jen otravuji a smrdi na dalku rainbow gatheringem
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    MLIKARNA: Tak na pštrosí vajíčko :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NOIK: možná na husí vejce by to bylo akorát
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Má to 20 cm na výšku :)))

    NOIK
    NOIK --- ---
    a neni to vůbec takovej ten držáček na vajíčko?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MLIKARNA: no číše nemá nohu, takže je to pohár
    NOIK: kalich má členitou nohu
    NOIK
    NOIK --- ---
    a co kalich, to by šlo ne?
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    PALEONTOLOG: asi to mělo být v uvozovkách ale pohár to tvarové taky není...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MLIKARNA: dřevěná sklenice, no, asi spíš pohár :)
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    A ať nejsem OT, mísa dub, sklenice třešeň..

    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    :o)
    AMANT
    AMANT --- ---
    kyš kyš!:)))
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    BURKHAR: ty seš fakt největší mrdka z celýho nyxu!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    VYHULENY_UFO: Karma je zdarma!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    BURKHAR:

    Moderátor Medúzy a poslanec Juchelka: Smrt syna (†10) jsem kvůli politice neodtruchlil | Blesk.cz
    https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/608035/moderator-meduzy-a-poslanec-juchelka-smrt-syna-10-jsem-kvuli-politice-neodtruchlil.html
    ...
    Od lékařů se drsnou diagnózu dozvěděl, když byly synovi čtyři roky. V roce 2017, kdy jeho rodinná tragédie vrcholila, se rozhodl kandidovat do poslanecké sněmovny.

    „Já to potřebuji ještě více zpracovat, abych se mohl úplně nadechnout a jít životem dál. I díky předvolební kampani v roce 2017 a politice jsem na to neměl dostatek času a soustředění. Další členové rodiny na to čas a prostor měli, vidím u nich, že to pro ně bylo očistné. Já jsem na tom zatím oproti nim hůř,“ reflektuje na uplynulé dva roky Juchelka.
    ...
    „Předloňská předvolební kampaň mi alespoň trošičku odsouvala a oddalovala myšlenky na smrt mého syna. Jinak bych se tím trápil každou minutu. Práce sice může přebít soukromé problémy, ale pořád mám ještě pocit, že jsem to neodtruchlil tak, jak jsem měl, abych se s tím vyrovnal,“ dodal ke své životní tragédii Juchelka, který se i kvůli své zkušenosti teď v politice angažuje především v rodinných tématech.
    ...
    AMANT
    AMANT --- ---
    BURKHAR: jj, a bylo to hazardni!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam