• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    MUZA
    MUZA --- ---
    HNILOB: nedobre se na to divas!
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    MLIKARNA: mno, "přestaň sem dávat" bych říkat nemusel, ten "um" si ještě rozmyslím, ale tu "nepoužitelnost" mi nevymluvíte, tam je to úplně jasný!
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    HNILOB: nepoužitelné nádobí? hele já bych z toho klidně žral, vypadá to fajn a funkční to rozhodně je. Mlíkárnu jako nyxí ID taky nemusím, ale tohle se mu povedlo.
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    DROOPI: je ošetřeny nějakým food Safe olejem, asi to vždycky nějakou vlhkost natáhne a nemám to ozkousene, jedná se primárně o tvorbu samotnou, nemyslím že z toho budu nějak pravidelně pit :)

    HNILOB: vzhledem k tomu že to splňuje definici před a po a na reálném využití výrobku v tomhle auditku nezáleží tě můžu akorát tak poslat do prdele...
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    MLIKARNA: jak je osetreny ten pohar aby do sebe nenatahl vlhkost po opakovanem pouziti?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HNILOB: Jo a taky: *svého umu
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HNILOB: V zásadě každé nádobí je nepožitelné. Kromě Toho jednorázovýho papírovýho, to by se snad i nějak dalo...
    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    HNILOB: proč nepoužitelné, dědova mísa přece... (Neruda)
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    MLIKARNA: přestaň sem dávat nepožitelné nádobí, jako obrazek tvého umu.
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    MLIKARNA: Mám takový pocit, že tu dílnu poznávám. Byla jsem tam na skvělým kurzu :)

    KATIA
    KATIA --- ---
    MLIKARNA: souhlas, jen mě to, že na mě někde takhle dvakrát vyskočil zaujalo a teda asi bych čekala možná větší empatii, když jsem si to tady přečetla.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    PALEONTOLOG: drevnice:)
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    LEENVECKA: jednou jsem zalil malý koláč ale měl sem to blbe uchyceny a trochu vyplaval, to byl první pokus, druhý mám právě ve fázi že nevím co dál, diru v budoucí misce sem zalil ale předtím sem neustálil povrch dřeva a většinu mi to "vypilo" tak nevím, zda to zkusit dolejt nebo místo misky zkusit vytočit talířek :) ale sem úplnej začátečník takže to bude beztak hrůza :D
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    MLIKARNA: zkousel jsi uz drevo ve spojeni s epoxy? vzdycky kdyz to vidim na trubce tak jen slintam jak to hezky vypada :)
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    KATIA: myslím, že tu hranici mezi tím, že je někdo politicky orientovaný jako idiot a tim, že pro něj karma smrt dítěte tu asi vnímá cca 99% lidí, pro to 1% není asi hanlivejsiho označení než burkhar..
    KATIA
    KATIA --- ---
    MLIKARNA: ja na něj teda dnes taky nemyslela v dobrém (na Juchelku, o jeho osobní situaci jsem taky nevěděla), ale tohle mě naštvalo: https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3426034-prarodicum-pecujicim-o-vnoucata-snizil-stat-pestounsky-prispevek-musi-se-starat-i-tak
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    já mám jenom jednu věc a leží mi na srdci, fakt to není kalich nýbrž pohár
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    To znam z ikey tyhle drevomisky, co bude priste, korytka, kamennyhrnky? Porcelan dustojny a starozitny, spolecne s poradnou sadou priboru, tot jediné opravdove lidstvi. Tyhle sarlatanske navraty do praveku každého jen otravuji a smrdi na dalku rainbow gatheringem
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    MLIKARNA: Tak na pštrosí vajíčko :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NOIK: možná na husí vejce by to bylo akorát
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam