• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    GREATDRAKE: Nick Frost slušně stárne :)) Už se těším na další film :D

    Teda jestli je ta poslední fotka ze života a ne z natáčení :D
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---




    NOIK
    NOIK --- ---
    NANTHEI: a ty zase upozorňuješ sice poučeně, ale mimo kontext:)
    MATT
    MATT --- ---
    NANTHEI: středověk, starověk, dyk to zní skoro stejně ;)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    AIJA: servirovala bych v tom slane tycinky :-)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    OMNIHASH: mno... keramika coby materiál pro picí nádoby se tu rozhodně neobjevila ve středověku & stejně tak dřevěný poháry / kalíšky rozhodně nezanikly s jejím "objevením se", dokonce ani rozšířením, a byly běžný klidně i v 19. století.
    takže prudíš hezky, ale blbě.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MATEEJ: Maxim Veličovský je umělec, co dokáže přinutit hejla koupit si i porcelánovou bustu Masaryka s cibulákovým vzorem za dva průměrný platy, to je úplně jinej error reality.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    OMNIHASH: Ale taky to vypadá hezky a ty misky se dají v pohodě použít, ať už na servírování suchých jídel (pečiva) nebo na odkládání předmětů (klíče, čipy, visačky a roušky v předsíni apod.).

    Dřevěná sklenice je buď pro radost nebo pro flex, ale dá se tím i živit, takovej Maxim Velčovský má na tomhle nápadu postavenou celkem úspěšnou kariéru.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    AIJA: to nepoužívá nikdy nikdo, aspoň od tý doby, co se tu objevila ve středověku keramika. Je to taková mužská verze tvořilkovskýho svícnu z knížky, je to sice uplně k ničemu, jednou se to nuceně použije a pak se to někde válí na výstavce a dvě generace sbírá prach, ale manža se na pár dní zabavil v dílně a neprudil s nejapnejma dotazama při sledování Ulice, takže win-win.
    AIJA
    AIJA --- ---
    Mám sadu těhle pohárků z dříví a teda musím říct, že nepoužíváme. Je to divný. Na víno i na panáky.
    MUZA
    MUZA --- ---
    HNILOB: nedobre se na to divas!
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    MLIKARNA: mno, "přestaň sem dávat" bych říkat nemusel, ten "um" si ještě rozmyslím, ale tu "nepoužitelnost" mi nevymluvíte, tam je to úplně jasný!
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    HNILOB: nepoužitelné nádobí? hele já bych z toho klidně žral, vypadá to fajn a funkční to rozhodně je. Mlíkárnu jako nyxí ID taky nemusím, ale tohle se mu povedlo.
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    DROOPI: je ošetřeny nějakým food Safe olejem, asi to vždycky nějakou vlhkost natáhne a nemám to ozkousene, jedná se primárně o tvorbu samotnou, nemyslím že z toho budu nějak pravidelně pit :)

    HNILOB: vzhledem k tomu že to splňuje definici před a po a na reálném využití výrobku v tomhle auditku nezáleží tě můžu akorát tak poslat do prdele...
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    MLIKARNA: jak je osetreny ten pohar aby do sebe nenatahl vlhkost po opakovanem pouziti?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HNILOB: Jo a taky: *svého umu
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HNILOB: V zásadě každé nádobí je nepožitelné. Kromě Toho jednorázovýho papírovýho, to by se snad i nějak dalo...
    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    HNILOB: proč nepoužitelné, dědova mísa přece... (Neruda)
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    MLIKARNA: přestaň sem dávat nepožitelné nádobí, jako obrazek tvého umu.
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    MLIKARNA: Mám takový pocit, že tu dílnu poznávám. Byla jsem tam na skvělým kurzu :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam