• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    TRISSIE: tys nikdy nepromarnila prilezitost se na nyxu vyprsit jako stara zaslouzila kvocna co? strc uz si tensvuj preziravej pristup tam, odkud chrlis ty svy poklady. je to snad uvozeny tim, ze je ta rekonstrukce delana kvuli detem? me se teda poradi tech pracovnich vubec nelibi a s detma sem varil ikskrat, tak mi k tomu taky honem neco povez, je malo situaci ze kterejch se neda vytriskat postoj " zivotem oslehana matka shovivave radi lidem bez zivotniho cile".

    zase hned do toho zatahnout haranty, at jsme na tvym hristi zejo, no a tam uz rozjedes ty sebeoslavny onanie, jak jsi shovivava, nadveci, a vsechny ty ostatni perfektni vlastnosti, ktery tak rada davas mimodek najevo.

    hlavne hned ty haranty aby se mohlo kvocnovat. uz je to tak trapny.
    ty tu nejsi nici matka, komunikuj tu laskave odlisne, nez doma se svejma smradama.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    TRISSIE: asi mě tu místní taky umlátí mínuskama....ale já třeba nechápu ani měnění celé kuchyně po XY letech. Navíc neznám moc lidí co fakt denně vaří. :-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NEI: tys nikdy nevařila s dětma, co?
    kuchyň pro jednoho a kuchyň pro rodinu se liší dost zásadně, co se potřeby pracovní plochy týká. Mám perfektní kuchyň, moji dohromady čtvrtou a druhou, kterou jsem si navrhovala sama, takže už jsem měla vychytané, co a jak potřebuju. A byla jsem vždycky nadšená kuchařka i pekačka, vaření pro hodně lidí included.
    jenže s těma dětma to prostě nefunguje. Kdybych se stejným prostorem pracovala dneska, strhnu zeď a právě otevřu kuchyň do obýváku, protože by to znamenalo víc pracovní plochy.
    KOLOC
    KOLOC --- ---
    NEI: Co je? Ses špatně vysral?
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    PREDSEDA:
    NEI:
    mince ma vzdy 2 strany
    urcite to bylo veselejší
    pricka je pryc - vůně a mastnota se bude snadneji šířit
    pokud se kuchyn zvetsila neco jineho se zmensilo
    mne by treba zajimalo jak se bude utirat prach hlavne nad troubou - neb tam neni na to moc prostor

    ...myslím ze vetsinou o tomto rozhoduje zena :) nebo se v tomto pripade pletu ?
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    NEI: dizoš... Já tam vidím zbourání příčky a zvětšení pracovního místa na dvojnásobek
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    MORIARTY: Od koho máte kuchyň? Ta barva je skvělá.
    TAKAK
    TAKAK --- ---
    Detroit, Michigan, USA

    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Něco neválečného. Šest obrazů z mého letošního února.

    KARLOS
    KARLOS --- ---
    Spálené stromy, zničené domy a zátarasy. Podívejte se, jak ruská invaze změnila ukrajinská města | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/rusky-vpad-na-ukrajina-valka-rusko-invaze-ukrajina-fotografie-fotky-bombardovani_2203041147_pik
    XSTANG
    XSTANG --- ---
    Ukraine conflict: Before and after images reveal Russian destruction - BBC News
    https://www.bbc.com/news/world-europe-60610840
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    Oděsa

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    taky pridam
    Vasyl Lomachenko. napr. bývalý mistr světa organizace WBO a WBA
    V3S
    V3S --- ---
    The dude on the left is Oleksiy Potyomkin.

    The dude on the right is also Oleksiy Potyomkin.

    The ballet dancer has joined up, like many people from all walks of life in Ukraine.



    https://twitter.com/NataliaAntonova/status/1499247548581699587
    XSTANG
    XSTANG --- ---
    HARDCABB: Tomu se da tezko dat palec, ale dik
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    V3S
    V3S --- ---
    ZUZKAOU: GANDHI: s dovolenim bych jeste pripojil tohle mezi ;)

    [V3S @ PŘED A PO ]
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    ZUZKAOU: hledala jsem a je to starý, viz roční období z na fotce... Ale dobrý to každopádně je i tak :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GANDHI: máš pravdu, ten chlápek s brejličkama uprostřed repinova obrazu se mi taky nezdádl.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ZUZKAOU: jeste jedno pred pred - sam jsem netusil, ze ¨Repin udelal dve verze tohohle obrazu (ta tvoje se mi nezdala, tak jsem googlil) - tahle je puvodni:
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    jako muselo to přijít.

    MONROE
    MONROE --- ---
    Dalsi progress me mamky.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam