• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Shohreh Aghdashloo, íránsko-americká herečka, co mě zaujala v seriálu Expanse jako jedna z podle mě nejlepších ženských postav poslední doby. Já jsem si říkala, že ten nos mi k ní nějak nesedí...

    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    NANTHEI: děkuji :)

    SN0WCRASH: díky, broušeno na 180 a pak food Safe danish oil
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    PLOSTENKA: ono se i po da tuknout do vypinace. Neni to blby.
    1KA: Pardon, rika mi to vic lidi. Musim min na ulicich premyslet a vic se venovat okoli :-)
    1KA
    1KA --- ---
    MORIARTY: mas to hezky, ale to, ze jsi mě ve městě nepozdravil, mě teda nasralo ;)
    SM3
    SM3 --- ---
    Jeden z posledních bombardérů SU-34 v první linii (číslo paluby „24 červená“) postavených pro ruské letectvo na základě nařízení obrany státu z roku 2018 v Novosibirském leteckém závodě pojmenovaném po B. P. Čkalová (pobočka PAO „Sukhoy Company“) a člen 2. strážního bombového leteckého pluku 21. smíšené letecké divize 14. smolenské rudopraporové armády vzdušných sil a protivzdušné obrany Ústředního vojenského obvodu.

    PLOSTENKA
    PLOSTENKA --- ---
    MORIARTY: PRED: Bez premysleni tuknout do vypinace a neresit. PO: Nejdriv trochu jogy aby te cidlo registrovalo, a pak ti v kriticky okamzik samo zhasne. Uzasny pokrok.
    KEL
    KEL --- ---
    Mohl by přiject Kryštof Harant a odvézt tu osobu s názorem do Bezdružic?
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    NEI: Ale prdlajs, prostě jsi plácla píčovinu a pak se to snažila trolením nějak zachránit. Proto jsem neodpovídal, nechtěl jsem ti v tom trapnu dělat kompars. :-)
    Ale jinak jo, je tam odsavač a LED pásky s čidly pohybu, jsme přece v 21 století.
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    člověk má radost, jak hezky prokoukla ta stříbrná slánka, ale na fotce to nevynikne ani z půlky.
    ale stejně! spíš jako doporučení - na základní čištění & leštění stříbra, který není úplně zadělaný, je super vata Auron :)

    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    CHEESS: ale to pochopi jen ten, kdo ma deti!
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    Můžeš mít klidně jinej názor. Ale pokud je úplně debilni, tak se nesmíš divit, že se ti lidi veřejně vysmějou. Hezký den
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    NEI: to je ta odvracena tvar nyxu
    a vem si kolik lidi by se treba vubec nepoznalo, nebejt nyxu
    mam ti zacit vyjmenovavat dalsi plusy nyxu? 😎
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    STEMBUS: dobrej pokus, ale asi sis nevsiml te aristokraticke koncovky - ónie, ta se sem neprisla pokusit upoutat pozornost nekoho, jako ses ty:P
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    MORIARTY: Nechápu, že ses do té rekonstrukce pustil, aniž by ses předem na nyxu zeptal, jaký na to má kdo názor. A když už si takovou zásadní chybu udělal, tak žes udělal i tu druhou a sice, žes to postnul sem.

    Teď se dozvíš, jak se ti tam bude blbě vařit a jak špatně a nesystematicky se ti do toho bude ukládat nádobí...

    Příště se radši zeptej, od toho jsme tady :-D
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NEI: Digestoř i osvětlení můžeš dnes mít vestavěné. Světlo ti řeší led pásek v profilu po celé délce, digestoř třeba taková.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    FEFERONIE: Ja spis jen doufam ze se ten vocas zapomnel prepnout do svyho profilu, coz udělal az ted :))
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    NEI: ne, to byste se už postříleli
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    A to jsem vam jeste neukazal tu rekonstrukci detskeho pokoje :-)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FEFERONIE: hm, a ty si kdo?:D
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Vy uz spolu zase spite? NEI je protivna jak harant a amant klesti cestu, jak cernej rytir tvle.. jdete ven se psem radsi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam