• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    JANDOS: Lukas Barta

    JANDOS
    JANDOS --- ---
    TABBY
    TABBY --- ---


    Tyto fotografie byly pořízeny prezidentovým fotografem s odstupem 41 dní. Ta první 23. února, poslední den mírumilovné Ukrajiny. Dnes ta druhá v Buče. (Zdroj.)
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    Rohova lavice s uloznym prostorem a integrovanym botnikem z palet. Rozhodne se nepovazuji za sikovneho cloveka,ale delka tohoto projektu me dost prekvapila.

    MACCINO
    MACCINO --- ---
    Zkousel jsem jen pokus. Docela se i povedlo podle me.

    MEI
    MEI --- ---
    V3S: A zlaté stránky!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Zámek Ratibořice, a ten samý ve hře HROT, kde bude celý nový level Babiččino údolí

    https://twitter.com/kotolout/status/1510267665671204864?s=20


    V3S
    V3S --- ---
    FIFI: miluju ten lidovej posh devadesatek ... automat na karty, piti v krabicce, dzisky a amerika :)
    FIFI
    FIFI --- ---
    Ano, stale ja :)

    BUBLINATOR
    BUBLINATOR --- ---
    ANNONKA: kdybych to vzal víc, tak s tím mám v práce. Je potřeba rekonstruovat korunu, tímto jsem si to připravil a nebudu muset tolik bojovat s vlčím šílenstvím:)
    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    BUBLINATOR: Dobrá práce! Ale tu spodní jabloň bych asi vzala víc, musí se to vidět v reálu ze všech stran....
    BUBLINATOR
    BUBLINATOR --- ---
    BUBLINATOR
    BUBLINATOR --- ---
    Něco z práce, asi sorry za tapetu

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Nova, drevena a vetsi chata nahradila starou azbestovou. Tak jsem zvedav jak t bude v lete az tam pojedem na prazdniny. ;o)

    EZOUN
    EZOUN --- ---
    ULO
    ULO --- ---
    ARGANNAH: mně připadá ta po taková měkčí a milejší, asi se ti životem zaoblily hrany jako oblázku. Ale ze dvou fotek člověk ví prd.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    HOWKING: No. A to jsme ještě nezačali věštit, jak budu vypadat za dalších třináct let v roce 2035. :)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    ARGANNAH: Když se na to člověk kouká topologicky, tak se vlastně vůbec nic nezměnilo, ale když to analyzuje mozek (možná jen mužský), tak je to masakr....
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Stárnutí / zrání, podle toho, jestli chceme být politicky korektní

    KUKEN
    KUKEN --- ---
    Před a po stoupnutí na 🇺🇦. Snímky od sebe dělí méně než 26 dnů :))

    DYSMUSAX
    DYSMUSAX --- ---
    jedno výročí fotky z ultrazvuku :]

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam