• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    MILIS: Barta

    MILIS
    MILIS --- ---
    EZOUN: lukas pollert
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    JANDOS: Lukas Barta

    JANDOS
    JANDOS --- ---
    TABBY
    TABBY --- ---


    Tyto fotografie byly pořízeny prezidentovým fotografem s odstupem 41 dní. Ta první 23. února, poslední den mírumilovné Ukrajiny. Dnes ta druhá v Buče. (Zdroj.)
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    Rohova lavice s uloznym prostorem a integrovanym botnikem z palet. Rozhodne se nepovazuji za sikovneho cloveka,ale delka tohoto projektu me dost prekvapila.

    MACCINO
    MACCINO --- ---
    Zkousel jsem jen pokus. Docela se i povedlo podle me.

    MEI
    MEI --- ---
    V3S: A zlaté stránky!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Zámek Ratibořice, a ten samý ve hře HROT, kde bude celý nový level Babiččino údolí

    https://twitter.com/kotolout/status/1510267665671204864?s=20


    V3S
    V3S --- ---
    FIFI: miluju ten lidovej posh devadesatek ... automat na karty, piti v krabicce, dzisky a amerika :)
    FIFI
    FIFI --- ---
    Ano, stale ja :)

    BUBLINATOR
    BUBLINATOR --- ---
    ANNONKA: kdybych to vzal víc, tak s tím mám v práce. Je potřeba rekonstruovat korunu, tímto jsem si to připravil a nebudu muset tolik bojovat s vlčím šílenstvím:)
    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    BUBLINATOR: Dobrá práce! Ale tu spodní jabloň bych asi vzala víc, musí se to vidět v reálu ze všech stran....
    BUBLINATOR
    BUBLINATOR --- ---
    BUBLINATOR
    BUBLINATOR --- ---
    Něco z práce, asi sorry za tapetu

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Nova, drevena a vetsi chata nahradila starou azbestovou. Tak jsem zvedav jak t bude v lete az tam pojedem na prazdniny. ;o)

    EZOUN
    EZOUN --- ---
    ULO
    ULO --- ---
    ARGANNAH: mně připadá ta po taková měkčí a milejší, asi se ti životem zaoblily hrany jako oblázku. Ale ze dvou fotek člověk ví prd.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    HOWKING: No. A to jsme ještě nezačali věštit, jak budu vypadat za dalších třináct let v roce 2035. :)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    ARGANNAH: Když se na to člověk kouká topologicky, tak se vlastně vůbec nic nezměnilo, ale když to analyzuje mozek (možná jen mužský), tak je to masakr....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam