• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    WRNQ: Tyhle jsou skvely. Nosila jsem ty stary fakt hodne a jeste si je necham poradne vycistit, verim ze jeste par let v klidu daji, nikde se nic neloupe, neodchlipuje, svy drzi a jsou pohodlny jak backurky. A fun fact, celokozeny uz damsky nedelaj, ale detsky jo. A detsky velikosti jsou od 35 do 40 :D
    XNOELX
    XNOELX --- ---
    GRANTORINO: nebo porodit na truc na chodníku u Apolináře
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    GIINGGER: Potvrzuje se mi můj názor, že Nike boty výdrží fakt dost
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    GIINGGER: ikdyž je fotka skoro 2 roky stará, tak ty zmuchlaný furt nosim a cejtim se v nich jak v pokojíčku

    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    Tak tady máte obrázek, ať se zas může řešit něco jinýho - kožený Nike Air Max 90, vlevo z roku 2014, vpravo dnes přivezl kurýr. A pro pořádek, ty vlevo jsou šedo-bílý, ne že by tak sešly :D Jsem zvědavá, jak dlouho vydrží ty nový.

    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    JASMINOVA: To jakože tam hekají až čtyři rodičky najednou?
    Já znám taky porod jen ve verzi, kterou popisuje BLOWUP: A překvapivě to nebylo ve Švýcarsku, ale v Podolí, takže nechápu, proč nechat matku svýho dítěte trápit na takovýchhle hromadných jatkách.
    KAIAFOX: I kdyby, tak co. Žena, která přivádí na svět moje dítě, má všechny práva světa, chtít se cítit jak princeznička vesmíru.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: pic unrelated
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KAIAFOX: jo taaak, PRED a PO, uz se chytam, ale bylo to o fous teda.
    GRANTORINO: tak ale tohle uz je hodne zalozni "stěr"
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: aspon to ma zhruba nejakou souvislost s porodnicema, kdyz uz se tu jedou fakt patecni sracky
    GECKO
    GECKO --- ---
    BLOWUP: Zatím ne... resp. existujou (aspoň na některý zákroky) privátní kliniky, kde ale platíš vše...
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    BLOWUP: Bohužel ne. Můžeš si připlatit nadstandardní pokoj na šestinedělí, ale málokdy to klapne kvůli velkými množství rodiček a nepředvídatelnosti spuštění porodu.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: to je rozhodne pred, po vypada mnohem smutnejc
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HAR4NT: hele ty mě balíš nebo co?
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    GRANTORINO: jestli ti neco nedava smysl, staci pozadat o vysvetleni. ale to bys nedelala nic jinyho..
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    HAR4NT: Na oddělení šestinedělí se pokračuje ze sálu... Nebo kam podle tebe jdou ženský po porodu :D.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //tady mate nejaky pred a po

    Soubor:Erection Development V2.jpg – Wikipedie
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Erection_Development_V2.jpg

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    KAIAFOX: Existuje v cesku instituce ruznych kategorii pojisteni? Myslim tim treba "vseobecny" pojisteni (je levny ale zato jsi prave na pokoji s nekym jinym), "poloprivatni" a "privatni" (stoji vic ale zase mas treba ten pokoj sam pro sebe)?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HAR4NT: zatimco tvoje nesmyslny kecy a vyrizovani osobni averze vuci mne tady vsechny ohromne zajima, tak to jo :)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    GRANTORINO: "tak jeste jednou" jsou presne ty obraty, kterejma si u dospelejch autoritu fakt nevynutis a nektery dokonce ani ty tvy blaboly dal cist nebudou:))
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Já sem vegan!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam