• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    VYHULENY_UFO: věšák na ručníky? Weird flex but ok
    ULO
    ULO --- ---
    MOODYCAT: no rodička to nedá, ale lékaři ano a dítě vyndají. Ale netočme to tu, na to jsou jiné kluby.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ULO: Ja jenom, ze nejde to “nedat”. Dite se proste ven dostane one way or another. Anebo zemre rodicka, event. oba.
    ULO
    ULO --- ---
    MOODYCAT: ale to se přece děje, konci to akutní sekci.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NANTHEI: Ovšem nebál bych se tvrdit, že ať je jeho cena jakákoliv, je brutálně přestřelená, ne? Vzhledem k tomu jakej podvod diamanty jsou...

    Diamonds: The Greatest Marketing Scam Of All Time | by MediaVSReality | Medium
    https://mediavsreality.medium.com/diamonds-the-greatest-marketing-campaign-of-all-time-8c4b0fd27092
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    TOXICMAN: kámen v roce 1991, kdy byl představen, pojistili na víc než 100 milionů dolarů (jde to snadno vygooglit;).
    současný majitel je neznámý, stejně jako cena, protože De Beers zachovává přísnou anonymitu.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ANDREJKA: A jak by to vypadalo to, ze to nedas? Ze to dite nechas uvnitr? Good luck with that.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    NANTHEI: jaká je asi tak cena tohoto? :)
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    XNOELX: chodník u apolinare je zakernej. Kdyz me tam tchyne vezla rodit, vystoupila z auta, aby me objala. Na tom chodníku zakopla a zlomila si obe ruce.
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    GIINGGER: hele já nejsem ani majitel diamantový firmy, ani brusič ;)
    ale obecně dost záleží na tom, CO z toho krystalu zůstane, v jaký velikosti a kvalitě. u takhle velkých a kvalitních kamenů se dá předpokládat, že zbyde dost i na diamanty ve šperkový kvalitě (myšleno k zasazení do šperků, však se používají i kamínky o váze setin karátu). a pak tam bude samozřejmě strašný množství diamantovýho prachu a bordelu.
    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    NANTHEI: Co se stane s tema obrousenejma zbytkama, tech 100 karatu? Vyuzije se to nejak? Jehly do gramofonu nebo tak neco?)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    a ještě jedno diamantový před a po: jak zhruba vypadají jednotlivý fáze broušení diamantu do smaragdovýho brusu.
    surový diamant 210,75 karátů, broušený 105,52.
    vybroušeno firmou Diamcad (Antverpy) v roce 2014.

    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    Centenary je třetím největším diamantem z dolu Premier (Cullinan, JAR) a s 273.85 ct třetím největším bezbarvým diamantem vůbec (má nejvyšší barvu D a nejvyšší čistotu IF).

    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    WRNQ: Tyhle jsou skvely. Nosila jsem ty stary fakt hodne a jeste si je necham poradne vycistit, verim ze jeste par let v klidu daji, nikde se nic neloupe, neodchlipuje, svy drzi a jsou pohodlny jak backurky. A fun fact, celokozeny uz damsky nedelaj, ale detsky jo. A detsky velikosti jsou od 35 do 40 :D
    XNOELX
    XNOELX --- ---
    GRANTORINO: nebo porodit na truc na chodníku u Apolináře
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    GIINGGER: Potvrzuje se mi můj názor, že Nike boty výdrží fakt dost
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    GIINGGER: ikdyž je fotka skoro 2 roky stará, tak ty zmuchlaný furt nosim a cejtim se v nich jak v pokojíčku

    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    Tak tady máte obrázek, ať se zas může řešit něco jinýho - kožený Nike Air Max 90, vlevo z roku 2014, vpravo dnes přivezl kurýr. A pro pořádek, ty vlevo jsou šedo-bílý, ne že by tak sešly :D Jsem zvědavá, jak dlouho vydrží ty nový.

    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    JASMINOVA: To jakože tam hekají až čtyři rodičky najednou?
    Já znám taky porod jen ve verzi, kterou popisuje BLOWUP: A překvapivě to nebylo ve Švýcarsku, ale v Podolí, takže nechápu, proč nechat matku svýho dítěte trápit na takovýchhle hromadných jatkách.
    KAIAFOX: I kdyby, tak co. Žena, která přivádí na svět moje dítě, má všechny práva světa, chtít se cítit jak princeznička vesmíru.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: pic unrelated
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam