• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TRAGED: Tak diky GANDHI i Pred:

    Nazi Junkers Ju 88 bomber crew.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GANDHI: K tomu akorat hledam zdrojovej obrazek a prozatim to vypada, ze je to uplne, ale uplne nejlepsi pripad, protoze Ruska propaganda pouzila zaber z nemecke Nazi propagandy k uspechum na Vychodni fronte :-)

    Tak zatim aspon Po:

    GANDHI
    GANDHI --- ---
    TRAGED: tohle faux pas tu uz nekde probehlo vcetne obdobne ladeneho bilboardu s posadkou Ju-88:p
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    The picture of Finnish soldier Klemet Jouni Jeremias Halonen.



    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    ZSIS: Nekomentovala jsem hrubku nebo cokoliv jiného :-) Jen jsem náhodou věděla co to je, proto jsem poskytla jeden z odkazů, co jich o tom je :-)
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    ZSIS: Taky mi to přišlo podezřelý, ale ty fotky od sebe dělí mnoho let. Je to stejný místo, ale focený z trošku jiného úhlu, porovnej ty stromy nahoře uprostřed.
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    ZSIS: další obrázky

    ancient stadium of Magnesia ad Maeandrum
    http://www.tuerkei-antik.de/Stadien/magnesia_en.htm
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    TERRYNKA: (ano, ta hrubka me mrzi, cesky pisu skoro jen na nyxu..)
    "..located in Tekinköy near Ortaklar district of Aydin province in Northwestern Turkey."
    me jasne, ze historicky to turecko a recko nemelo vzdy jednoduche. a ze "recky stadion" neni nutne spatne, jen protoze vykopavka stoji v turecku. presto bych rekl, ze ten obrazek a jeho popis je prinejmensim zavadejici.
    uprimne receno si nemyslim, ze se jedna o to same misto. velikosti stromu a detailu okoli je stadion dole o neco vetsi ("delsi") nez co je videt nahornim obrazku. ale mozna se mylim. my 2 cents.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    TRAGED: hustý, jak tam i extra ještě vztičili ty sloupy. který řecký stadion to má být? či to je prostě "ten" řecký stadion?
    ISCH
    ISCH --- ---
    ALENNAI: Trochu to vypadá jak pro nás, trochu se bojim.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    JON:klient je korporát. Školící box. Třeba to někdo pozná, až se bude školit :) Gudlak
    JON
    JON --- ---
    ALENNAI: sak my se nezlobime, ze je to spatne postavene - ta prace je naopak kromobycejne dobra. Ale zajima nas kdo a na co takovou picovinu chtel?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    JONY: Ne, ta má být prázdná.
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    JONY: jsem v lese...nevím o co go.

    MAR_TINA: jak jsem uvedla... použitelnost není předmětem příspěvku. Je to presentace vizualizace a toho, jak to kluci vyrobili.
    JONY
    JONY --- ---
    ALENNAI: to je ta místnost bez dveří a oken z auditka sedm?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ALENNAI: chci vědět, kdo a na co chce tuto kóji pro generování bloknutého krku :)
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    Zas tapeta, za návrh nemám odpovědnost.
    Je to před a po, že to není jako vůbec použitelné, není předmětem příspěvku.
    Vizu- před a mont- po
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam