• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    These Pictures Take the Concept of ‘Then and Now’ to a Whole New Level – Page 5
    https://myhealthgazette.com/then-and-now-is/5/
    ANA_CO_MA_DOST
    ANA_CO_MA_DOST --- ---
    Richard Sandrak aka Little Hercules 8 a 26 let

    V3S
    V3S --- ---
    TRAGED: a jeste po, jeho syn



    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    TRAGED: to vypada lip nez na strahove. Jen nevim, ke ktery z tech dvou fotek je muj kometar... :-)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    KOLOCH: 19.9. v O2 arene!

    RAGE AGAINST THE MACHINE – O2 arena
    https://www.o2arena.cz/en/events/rage-against-the-machine-2/
    KOLOCH
    KOLOCH --- ---
    RAGE AGAINST THE MACHINE

    1993



    2022

    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    TRAGED: Nepleť si art of trolling a ruskou debilitu a ignoraci, která je nekonečnější než sám vesmír.
    NJAL
    NJAL --- ---
    Jo, to je prokleti soudobeho pojeti "ilustracnich obrazku" v mediich :-D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TRAGED: Tak diky GANDHI i Pred:

    Nazi Junkers Ju 88 bomber crew.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GANDHI: A to uz snad nemuze byt ani Faux Pas, to musi byt trolleni od grafika z te reklamky :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GANDHI: K tomu akorat hledam zdrojovej obrazek a prozatim to vypada, ze je to uplne, ale uplne nejlepsi pripad, protoze Ruska propaganda pouzila zaber z nemecke Nazi propagandy k uspechum na Vychodni fronte :-)

    Tak zatim aspon Po:

    GANDHI
    GANDHI --- ---
    TRAGED: tohle faux pas tu uz nekde probehlo vcetne obdobne ladeneho bilboardu s posadkou Ju-88:p
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    The picture of Finnish soldier Klemet Jouni Jeremias Halonen.



    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    ZSIS: Nekomentovala jsem hrubku nebo cokoliv jiného :-) Jen jsem náhodou věděla co to je, proto jsem poskytla jeden z odkazů, co jich o tom je :-)
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    ZSIS: Taky mi to přišlo podezřelý, ale ty fotky od sebe dělí mnoho let. Je to stejný místo, ale focený z trošku jiného úhlu, porovnej ty stromy nahoře uprostřed.
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    ZSIS: další obrázky

    ancient stadium of Magnesia ad Maeandrum
    http://www.tuerkei-antik.de/Stadien/magnesia_en.htm
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    TERRYNKA: (ano, ta hrubka me mrzi, cesky pisu skoro jen na nyxu..)
    "..located in Tekinköy near Ortaklar district of Aydin province in Northwestern Turkey."
    me jasne, ze historicky to turecko a recko nemelo vzdy jednoduche. a ze "recky stadion" neni nutne spatne, jen protoze vykopavka stoji v turecku. presto bych rekl, ze ten obrazek a jeho popis je prinejmensim zavadejici.
    uprimne receno si nemyslim, ze se jedna o to same misto. velikosti stromu a detailu okoli je stadion dole o neco vetsi ("delsi") nez co je videt nahornim obrazku. ale mozna se mylim. my 2 cents.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam