• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    NELLAS: nie kazda kocka ma rada fotak. kamoskina kocka ked ho zbada tak uteka akokeby jej skutocne mohol ukradnut dusu. a to staci ze ho zoberie do ruky ani ho nemusi na nu namierit (videl som na vlastne oci ked mi spokojne sedela na kolenach a nechala sa drbat a jak zbadala fotak v jej ruka bola pod gaucom za 1.5 sekundy). ked skusala urobit kocke fotky na 5 rocne narodky na Fb tak ju viac nez hodinu nahnala z fotakom po byte nez sa jej podarilo cvanut nieco viac ako rozmazanu smuhu co sa uteka schovat
    ale kuriozne ked ju skusit fotit ci tocit mobilom tak ta ma na salame a mas kocku vo vtipnej poze za minutu...
    MONROE
    MONROE --- ---
    Ja nemam ani stul, zatim. Takze tak. :D
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    MATT: jop, většina domácností, ve kterých se vyskytuju tam těch krámů má fakt míň. a tohle mi jako bordel připadá. samozřejmě, že pokud ještě řeší úložný prostory, tak za to nemůže. já mám zase všude kočičí chlupy a teď i mravence.
    MONROE
    MONROE --- ---
    MATT: Jasne, ja za bordel povazuju hlavne spinu a neudrzovanost, misto par veci, ktery zatim nemam kam dat, co jsou naskladany. :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MATT: ač velmi nerad a nevěda, co bluwup píše, tak se ho nechci zastávat, musím ti prozradit sladké tajemství, že existujou jak regionálně metamorfované, tak i kontaktně metamorfované mramory. a máme je i v čr
    MATT
    MATT --- ---
    MONROE: chápu, máma v tom žije celej život, já si to půlku taky myslel, pak jsem krutě narazil, tak se jen snažim předat, že každej má tu stupnici úplně někde jinde.
    MONROE
    MONROE --- ---
    MATT: Nekomu vadi polozeny veci na lince, no. Taky nejsem uplne happy, ale zatim to bohuzel nemam kam dat. :) A spina nikde neni, to je pro me zatim hlavni.
    MATT
    MATT --- ---
    ENKATT: tomu říkáš neuklizeno? přál bych ti vidět jiný domácnosti..
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ASNEK: Pořád vypadá stejně vyděšeně. To kotě muselo vidět a zažít hrozné věci.
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    MONROE
    MONROE --- ---
    Edit: mam tam par hrnku, caj, kafe, olej, citronku. Zatim nemam jiny ulozny prostory, a neco se hodi ulozit tam, kde se neprasi, protoze se budou delat jeste radiatory. :) na vrchni policce mam trochu mista, ale tam nedosahnu. :D

    Vsecko je cisty.
    MONROE
    MONROE --- ---
    ENKATT: Polepsim se! Jsou tu porad bojovy podminky. :)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    MONROE: tak aspoň na to focení mohlo být uklizeno
    MATT
    MATT --- ---
    BLOWUP: před a po metamorfóze, vlevo vápenec, vpravo mramor aka krystalický vápenec. metamorfóza probíhá za vysokých tlaků a teplot, nicméně to neznamená, že se dostane do kontaktu s magmatem, to by zas vznikly jiný taveniny a horniny.

    MONROE
    MONROE --- ---
    SCHWAB: Je mi to fuk. :) Funguje, libi se mi. A to je hlavni. Kdyz nekdo chce rejpat, vzdycky si neco najde.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    MONROE: jdi odvážná postovat sem kuchyň. Nebo se chceš dozvědět, co všechno je špatně? :D
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    2006 vs 2016 :(

    MONROE
    MONROE --- ---
    Neco ode me. :)

    BERRY
    BERRY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam