• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    MATT
    MATT --- ---
    ENKATT: tomu říkáš neuklizeno? přál bych ti vidět jiný domácnosti..
    MONROE
    MONROE --- ---
    ENKATT: Polepsim se! Jsou tu porad bojovy podminky. :)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    MONROE: tak aspoň na to focení mohlo být uklizeno
    MATT
    MATT --- ---
    BLOWUP: před a po metamorfóze, vlevo vápenec, vpravo mramor aka krystalický vápenec. metamorfóza probíhá za vysokých tlaků a teplot, nicméně to neznamená, že se dostane do kontaktu s magmatem, to by zas vznikly jiný taveniny a horniny.

    MONROE
    MONROE --- ---
    SCHWAB: Je mi to fuk. :) Funguje, libi se mi. A to je hlavni. Kdyz nekdo chce rejpat, vzdycky si neco najde.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    MONROE: jdi odvážná postovat sem kuchyň. Nebo se chceš dozvědět, co všechno je špatně? :D
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    2006 vs 2016 :(

    MONROE
    MONROE --- ---
    Neco ode me. :)

    BERRY
    BERRY --- ---
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    FRENNET: vapenec je sediment kterej se dostal do kontaktu s magmatem, ale samozrejme u muzes rajtovat nejaky termity kdyz ti to udela radost
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    MLIKARNA: Naprosto božská záležitost! :)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    JONEZ1: ja to jen designoval a skladal dokupy, vyrobu sem mel zadanou. Material stoji drobny, hodinovka zamecniku je to co boli :) Cena kolem 1100 euro vcetne dopravy, jedna se o prototyp na eventuelne prodejnej produkt, takze me to ve finale vyslo velmi levne.
    P4WLY2K: neboj, je na rohu drobnej radius, tak to vyslovene netrha tricka :)
    Ten stul je mi trnem v oku uz spoustu let, je dalsi na rade...
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    BLOWUP: tak sediment nebo metamorfikum? Se rozhodni :)
    BLOWUP: tady ale vidim vetknuty uplne jiny profil, nez u tech schodu na rozhlednu. Jinak rozhledna pekna, libi se mi.
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Woodturning walnut firewood into spectacular grain bowl
    https://www.youtube.com/watch?v=UAS5xtLnx2Y


    Snažím se to tu tím dřevem moc nespamovat ale tuhle proměnu ořešáku, co se tři roky válel sousedovi na zahradě mi nedá..

    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    77WHITE:: moc pěkný. Smím se zeptat, na kolik tě to vyšlo v nákladech na materiál?
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    V3S:
    MATT
    MATT --- ---
    P4WLY2K
    P4WLY2K --- ---
    77WHITE: vypadá to pěkně, jen o ty rožky bych se určitě jebnul :) tak držim palce ať si šikovnější než já, btw pracovní stůl, soudě dle jeklů, je taky vlastní výroba, že?
    SULINAR
    SULINAR --- ---
    BLOWUP: jak píšeš, tak vápenec má oproti žule nebo dalším vyvřelým horninám problém ve více věcech. Má menší pevnost v ohybu, obecně menší pevnost v tlaku, je nasákavější a s vyšším obsahem pórové vody u něj více klesá pevnost a také není chemicky odolný vůči ovzduší. Zároveň jak píšeš je zvláštní použití kamenného zábradlí, které vytváří velké přitížení na konci každého stupně a stupně ani desky zábradlí nejsou vzájemně propojené.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    Domácí výrobní před/po

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GECKO
    GECKO --- ---
    BLOWUP: Hmm... zajímavým faktem bych viděl, že to jsou spodní patra na tý straně k lesu... Jestli to v tom hraje nějkaou roli nedokážu odhadnout, ale prší asi na všechno tak nějak plus mínus podobně... jen ta orientace a je to dole. Asi se mi moc nezdá, že by prasknutí jednoho z těch bloků nadělalo takovou paseku, pokud by ty okolo nebyly nějak podobně narušený taky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam