• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Cestovat se dá i do důstojnějších podmínek, ne se nechat sedřít za takovou nuzotu. Btw, pivo nepiju ;)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    KAIAFOX: Přesně, mámo! Stejně je nám tu s lahváčema na chatě nejlíp!
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SITH: To musí být skvělá dovolená, slyšet prdět chlápka z páté budky. Panelák naležato.
    DIVER
    DIVER --- ---
    Holčička z nejslavnější reklamy se vrací. Poznali byste ji v novém spotu Kofoly? - Aktuálně.cz
    https://magazin.aktualne.cz/televize/holcicka-z-nejslavnejsi-reklamy-se-vraci-poznali-byste-ji-v/r~1b5192f2f94911ec82b7ac1f6b220ee8/
    BAMBERLOK
    BAMBERLOK --- ---
    Předtím, než děti dotáhly domu vši...a po

    SITH
    SITH --- ---
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    LWEEK
    LWEEK --- ---
    V Liberci bývalo tolik krásných zákoutí. Je to tu takové nějaké dojebané. Mimochodem mě překvapila Bratislava jak se za poslední roky proměnila k lepšímu.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    TABBY: tak to fyzicky bolí
    TABBY
    TABBY --- ---




    Liberec - Turnerstrasse, dnešní Sokolská, budova Concordie. A divadlo F. X. Šaldy, které stojí naproti. Na místě toho roští, co je na novější fotografii, bývala fontána...

    Pro pripadne zajemce spousta dalsich historickych fotografii a srovnavacek.
    SITH
    SITH --- ---
    SITH
    SITH --- ---
    KEL
    KEL --- ---
    Mám pravdu předseda
    APPU
    APPU --- ---
    SEDELAVLOKALE: opravu hrbitova skoro vzdy plati obec a vzdycky se to dela bud cele, nebo aby to zvenku vypadalo lip nez zevnitr :)
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    APPU: jak vis, ze novou omitku udelali z obou stran? Ty nove tasky na hrane zdi jsou i na te spodni. Jako doufam, ze horni je PO, ale nahlodaly me pochyby, proto se ptam.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Já se omlouvám za komentář, ale celé se mi to jeví PO...
    APPU
    APPU --- ---
    dole je pred, tezko nekdo trhal branu a pro jistotu jeste poskrabal celou novou zed :))
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SEJDA: je to tak, omlouvam se
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    VON_GILOTINE: neni to jiny vchod, mrkni na ten cerny nahrobek.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    dyt to je jinej vchod
    a nebo to nahore je po a dole pred.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam