• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SITH: Kdo mluvil o klidu? Bejt ty budky dál od sebe, je to hned jinej zážitek (viz neuslyším sousedy přes papírovou zeď). Prostě jenom nemusí být všechno tak namrskaný na sebe..
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    OMNIHASH: ty sis neprivezl svoje rizky?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    OMNIHASH: jakože těstoviny s kečupem a rýži lepší jinde nemají?
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Tam se jezdí hlavně proto že tady je -10
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    SITH: to už je na každým soudruhovi, já bych se tam jel zase najíst a všchny moje instagramový fotky odtama vypadaly takhle:

    SITH
    SITH --- ---
    KAIAFOX: tam se nejezdí za klidem, od toho je Šumava, ale pro Instagram fotky :-)
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    OMNIHASH: Ten tam jezdi se povysovat nad personal ne? Jakoze strasne vtipnej hihi haha prezdivka z Batmana nebo jaky picoviny hihi haha cool kamo filantrop znam z filmu a ctu od 5 let.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Cestovat se dá i do důstojnějších podmínek, ne se nechat sedřít za takovou nuzotu. Btw, pivo nepiju ;)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KAIAFOX: neslyšíš nic, nárazy vln do těch pilířů překřičí všechno. Horší je, když ti dírou v podlaze propadne peněženka s pasem a odplave vstříc odliv. Ale teda proč odject na Maledivy, kde je na každým atolu dvacet ostrovů bez jediného bělocha, a pak se narvat na tohle, je jedna z velkejch záhad mého vesmíru. Třeba nám to objasní místní expert na tuto lokalitu Koudy. Můj tajnej tip je chlast, ale zase si říkám, že desoláti, co nevydržej čtrnáct dní bez flašky, nejezdí na romantický retreaty na náhodnej atol, ale na stag parties do východní Evropy.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    KAIAFOX: Přesně, mámo! Stejně je nám tu s lahváčema na chatě nejlíp!
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SITH: To musí být skvělá dovolená, slyšet prdět chlápka z páté budky. Panelák naležato.
    DIVER
    DIVER --- ---
    Holčička z nejslavnější reklamy se vrací. Poznali byste ji v novém spotu Kofoly? - Aktuálně.cz
    https://magazin.aktualne.cz/televize/holcicka-z-nejslavnejsi-reklamy-se-vraci-poznali-byste-ji-v/r~1b5192f2f94911ec82b7ac1f6b220ee8/
    BAMBERLOK
    BAMBERLOK --- ---
    Předtím, než děti dotáhly domu vši...a po

    SITH
    SITH --- ---
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    LWEEK
    LWEEK --- ---
    V Liberci bývalo tolik krásných zákoutí. Je to tu takové nějaké dojebané. Mimochodem mě překvapila Bratislava jak se za poslední roky proměnila k lepšímu.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    TABBY: tak to fyzicky bolí
    TABBY
    TABBY --- ---




    Liberec - Turnerstrasse, dnešní Sokolská, budova Concordie. A divadlo F. X. Šaldy, které stojí naproti. Na místě toho roští, co je na novější fotografii, bývala fontána...

    Pro pripadne zajemce spousta dalsich historickych fotografii a srovnavacek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam